fbpx
Kleber Silva

Kleber Silva

Zawodnik MMA Kleber Silva

Biogram

Kleber Silva - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kleber Silva - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Kleber Silva?

Kleber Raimundo Silva, urodzony 21 grudnia 1987 roku w Bahia, to postać, która na arenie mieszanych sztuk walki  pozostawia po sobie trwały ślad. Jego kariera jest pełna emocji, sukcesów i wyzwań, które kształtowały go jako zawodnika i wojownika.

Kleber Silva – Kariera MMA

Swoją zawodową przygodę z MMA rozpoczął 24 maja 2008 roku, kiedy stoczył swoją pierwszą walkę podczas gali DF – Demo Fight 3. Od tamtego momentu, przemierzył wiele organizacji, zdobywając doświadczenie i umiejętności, które uczyniły go uznawanym zawodnikiem.

Kleber Silva – Początki kariery

Pierwsze lata kariery Silva były pełne zmagań, zwycięstw i porażek. Występy dla różnych organizacji, takich jak Jungle Fight, Webfight Combat czy Coliseu Extreme Fight, pozwoliły mu rozwijać swoje umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie.

Kleber Silva – Tytuł mistrza

Nie brakło momentów triumfu. Walka z Rodrigo Jesusem na gali WFE – Win Fight and Entertainment 5, zakończona nokautem technicznym w drugiej rundzie, to jeden z tych epizodów, które zapisały się w historii Silva. Jego niesamowita wygrana nad Aldo Silvą podczas Jungle Fight 37 przyniosła mu tytuł mistrza Jungle Fight w wadze półciężkiej.

Kleber Silva – Walki

Kleber Silva nie bał się ryzyka. Właśnie to podejście pozwoliło mu wziąć udział w walkach dla różnych organizacji, także tych poza Brazylią, jak M-1 Challenge. Nie wszystkie starcia kończyły się zwycięstwem, ale Silva zawsze dawał z siebie wszystko.

Kleber Silva – KSW

Współpraca z organizacją KSW była dla niego nowym etapem w karierze. Debiutancka walka podczas KSW 78 – Materla vs. Grove 2, przeciwko Łukaszowi Sudolskiemu, zakończyła się spektakularnym nokautem w drugiej rundzie. To potwierdziło umiejętności Silvy na międzynarodowej scenie MMA.

Kleber Silva – Nokauty

Jego bilans zawodowych walk to 21 zwycięstw, zdobytych głównie przez TKO i KO, oraz 12 porażek. Mimo twardych pojedynków, Kleber Raimundo Silva pozostaje nieustraszonym wojownikiem, gotowym stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Kleber Silva – Osiągnięcia

Osiągnięcia Silvy nie ograniczają się tylko do liczby wygranych. Jego postawa na ringu, ciężka praca i zaangażowanie sprawiły, że jest zauważanym zawodnikiem na arenie międzynarodowej. Jego umiejętności walki stawiają go w rzędzie wyjątkowych zawodników.

Kleber Silva - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Orgulho

Data urodzenia (ile ma lat?): 1987.12.21

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Brazylia

Kleber Silva - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:22

L:12

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kleber Silva - Newsy