fbpx
kamil glik

Kamil Glik

Zawodnik MMA Kamil Glik

Biogram

Kamil Glik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kamil Glik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamil Glik – kim jest?

Kamil urodził się 3 lutego 1988 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Jest polskim piłkarzem, który aktualnie gra na pozycji obrońcy we włoskim klubie oraz reprezentacji polski. Jest jednym z pięciu piłkarzy, który ma na swoim koncie ponad 100 występów w reprezentacji. Kamil posiada również obywatelstwo niemieckie, ze względu na pochodzenie jego dziadka. Glik, jednak wypowiada się, że nie czuje żadnego związku z Niemcami i uważa się za Polaka.

Kamil Glik – biografia

Kamil swoją karierę rozpoczął w reprezentacji polski do lat 19. Obecnie jest seniorem, a 22 listopada zagrał swój setny mecz. Aktualnie jest w szczęśliwym związku z Martą Glik, z którą ma dwie córki: Victorię i Valentine. We wrześniu 2022 roku ukończył studia licencjackie dotyczące zarządzania w sporcie. W 2020 roku pod wpływem alkoholu dwukrotnie spoliczkował turystę robiącego zdjęcie jego domku na Mazurach. W 2022 roku został obciążony karą grzywny za to przewinienie, która wynosiła 10 tysięcy złotych.

Kamil Glik – kariera w MMA

Jeśli chodzi o sztuki walki Błażej Augustyn wypowiedział się, że bardzo chętnie podjąłby się walki z Kamilem Glikiem. Jak mówi sam Błażej Kamilowi spodobała się wizja walki i tego, jak mogliby dokuczyć niektórym osobom. Ostatnio Robert Karaś wypowiedział się na temat swojej kolejnej walki i powiedział, że będzie miała ona miejsce ze znanym sportowcem, który lubi sobie wypić.

Kamil Glik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Data urodzenia (ile ma lat?): 3 luty 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Jastrzębi-Zdrój

Kamil Glik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamil Glik - Newsy