fbpx
Kaczor BRS

Kaczor BRS

Zawodnik MMA Kaczor BRS

Biogram

Kaczor BRS - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kaczor BRS - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Kaczor BRS?

Kaczor BRS to postać, która nie pozostaje obojętna w świecie polskiego rapu. Znany ze swojego bezkompromisowego podejścia i szorstkiego stylu, raper budzi kontrowersje zarówno swoją muzyką, jak i kontrowersyjnymi teledyskami, które często są usuwane przez platformę YouTube.

Kaczor BRS – konflikt z prawem

Wiele tygodni temu pojawiły się doniesienia o zatrzymaniu Kaczora BRS przez policję. Ostatecznie wytwórnia Step Records potwierdziła tę informację, informując, że raper przebywa w areszcie. Pomimo tych trudnych okoliczności, Kaczor nie zaprzestaje pracy nad nową muzyką. Jego ostatni album „TRAPanacja czaszki”, wydany w maju, zawierał gościnne występy takich artystów jak Major SPZ, Fazi, Rogal DDL, Dudek P56 oraz Kłyza MS.

Kaczor BRS – powrót

Po okresie spędzonym w areszcie, Kaczor BRS poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powrócił na wolność. Zapowiedział również powrót do działalności muzycznej, sugerując, że jest gotowy na nowe wyzwania.

Kaczor BRS – album

Nawet w trudnych warunkach, Kaczor BRS nie zaprzestał tworzenia muzyki. W więzieniu napisał nowy album zatytułowany „Los Skazańca”. Informacje z otoczenia rapera sugerują, że pomimo sytuacji, w jakiej się znalazł, pozostaje pozytywnie nastawiony i zachęca swoich fanów do wsparcia i docenienia jego twórczości.

Kaczor BRS – Prime Show MMA

Kaczor BRS to nie tylko kontrowersyjny raper, ale także artysta, który potrafi znaleźć inspirację nawet w najtrudniejszych momentach. Jego historia, zarówno ta muzyczna, jak i życiowa, wciąż budzi zainteresowanie i będzie śledzona przez fanów rapu w Polsce. Aktualnie Kaczor ma zmierzyć się w walce. Podpisał kontrakt z federacją Prime Show MMA i zmierzy się w walce z innym raperem.

Kaczor BRS - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kaczor BRS

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kaczor BRS - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kaczor BRS - Newsy