fbpx
Julii von Stein

Julii von Stein

Zawodnik MMA Julii von Stein

Biogram

Julii von Stein - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Julii von Stein - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Julia von Stein?

Świat reality show jest pełen różnorodnych postaci, które zdobywają popularność dzięki swoim wyjątkowym osobowościom i nietuzinkowym historiom. Jedną z takich osobowości jest Julia von Stein, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Pochodząca z Tarnowa projektantka trumien i właścicielka domu pogrzebowego przeżyła fascynującą przemianę na przestrzeni lat.

Julia von Stein – Królowe życia

Julia von Stein wkracza na scenę show-biznesu jako postać niecodzienna i zapadająca w pamięć. Choć uczestniczyła tylko w jednym sezonie programu „Królowe życia”, zdołała wybić się na tle innych bohaterek. To nie tylko dzięki jej odmiennej od reszty uczestniczek profesji, ale także charakterowi i podejściu do życia. Julia jest projektantką trumien oraz prowadzi dom pogrzebowy w rodzinnym Tarnowie. Jej codziennymi obowiązkami są zarówno procedury związane z kosmetyką pośmiertną, jak i projektowanie trumien, co niewątpliwie czyni ją postacią niezwykle unikalną.

Julia von Stein – McDonald’s

Choć program „Królowe życia” zniknął z anteny TTV, Julia von Stein nie spoczęła na laurach. W rzeczywistości to pojawienie się w tym show stanowiło początek jej podróży przez świat rozrywki. Poza programem kontynuowała swoją aktywność medialną, przyciągając uwagę mediów i internautów. Jej ostatnia kontrowersyjna sytuacja, w której zwróciła uwagę pracownika restauracji fast food na swoje palenie papierosów, wzbudziła spore zamieszanie i wywołała falę komentarzy, zarówno pochwalnych, jak i krytycznych.

Julia von Stein – Damy i Wieśniaczki

Nie tylko w programie „Królowe życia”, Julia von Stein znalazła swoje miejsce w telewizyjnym świecie. Wystąpiła także w programie „Damy i Wieśniaczki”, prezentując swoją historię i metamorfozę, jaką przeszła na przestrzeni lat. Ta tarnowianka zdecydowanie nie boi się stawiać czoła wyzwaniom i pokazywać swoją odmienną perspektywę.

Julii von Stein - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Tarnowo

Julii von Stein - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julii von Stein - Newsy