fbpx
Jared Cannonier

Jared Cannonier

Zawodnik MMA Jared Cannonier

Biogram

Jared Cannonier - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Jared Cannonier - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Jared Cannonier – kim jest?

Jared Cannonier to amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki, który obecnie walczy w wadze średniej w organizacji Ultimate Fighting Championship. Urodził się 16 marca 1984 roku i od 21 marca 2023 roku zajmuje 4. miejsce w rankingu wagi średniej UFC.

Jared Cannonier – kariera MMA

Swoją karierę w mieszanych sztukach walki Cannonier rozpoczął od występów w amatorskich zawodach na początku 2011 roku. Wygrał dwie pierwsze walki przez nokaut i zadebiutował jako zawodowiec w czerwcu 2011 na Alasce. Przez kolejne pięć lat stoczył kilka walk, gromadząc imponujący rekord 7-0.

Jared Cannonier – UFC

W październiku 2014 roku Cannonier podpisał kontrakt z UFC i zadebiutował na gali UFC 182 w styczniu 2015 roku, gdzie przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Shawnem Jordanem. Następnie miał zmierzyć się z Jonathanem Wilsonem na UFC Fight Night 73, jednak kontuzja zmusiła go do wycofania się z walki. Po 18-miesięcznej przerwie Cannonier powrócił do oktagonu i pokonał Cyrila Askera na gali UFC Fight Night w kwietniu 2016 roku. Zdobył wtedy również bonusową nagrodę Performance of the Night.

Jared Cannonier – sukcesy

Jared Cannonier zdobył wiele nagród i wyróżnień w swojej karierze. W organizacji UFC otrzymał cztery nagrody za występ wieczoru za swoje zwycięskie pojedynki z Cyril Askerem, Davidem Branchem, Jackiem Hermanssonem i Derekiem Brunsonem. Dodatkowo, jego pojedynek z Ionem Cuțelabą został uznany za walkę wieczoru.

Jared Cannonier – styl walki

Jego styl walki cechuje się ogromną siłą i dynamiką. Cannonier posiada mocne uderzenia i jest niezwykle niebezpieczny zarówno w stójce, jak i w parterze. Jest dobrze znany ze swojego nokautującego ciosu i umiejętności dostosowania się do różnych stylów przeciwników.

Jared Cannonier - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Killa Gorilla

Data urodzenia (ile ma lat?): 1984.03.16

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Jared Cannonier - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:17

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jared Cannonier - Newsy