fbpx
Dominik Zadora

Dominik Zadora

Zawodnik MMA Dominik Zadora

Biogram

Dominik Zadora - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Dominik Zadora - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dominik Zadora – kim jest?

Dominik Zadora to uzdolniony zawodnik sztuk walki z Bolesławca, który zasłynął swoimi osiągnięciami w federacjach FEN i DSF Kickboxing Challenge. Jego profesjonalizm, determinacja i ciężka praca są źródłem inspiracji dla wielu fanów i przyszłych zawodników. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji, Zadora zdobył szacunek i uznanie w świecie sztuk walki.

Dominik Zadora – FEN

Jego kariera rozpoczęła się w styczniu 2019 roku, kiedy zdobył tytuł mistrza FEN, pokonując ówczesnego mistrza Łukasza Pławeckiego. Od tego momentu Dominik Zadora stał się jednym z najbardziej obiecujących zawodników w swojej kategorii. W pierwszej obronie swojego mistrzowskiego pasa, Zadora zmierzył się z Wojciechem Wierzbickim. Niestety, choć stoczył zacięty pojedynek, przegrał go przez kontuzję po trzech rundach.

Dominik Zadora – seminarium

Dominik Zadora nie tylko imponuje swoimi umiejętnościami w ringu, ale również angażuje się w rozwijanie sportu. Prowadzi seminarium, które niedawno odbyło się w Klinczu Kielce. To doskonała okazja dla młodych adeptów sztuk walki, aby uczyć się od doświadczonego mistrza i zdobyć cenne wskazówki dotyczące techniki i strategii.

Dominik Zadora – sukcesy

Nadchodzące wyzwania czekające na Dominika Zadorę są dla niego kolejną okazją do udowodnienia swojej wartości jako zawodnika. Jego determinacja i umiejętności stanowią siłę napędową dla jego walki o kolejne zwycięstwa i osiągnięcie jeszcze większych sukcesów. Niezależnie od wyniku, Dominik Zadora pozostanie wzorem dla swoich fanów i inspiracją dla kolejnego pokolenia zawodników sztuk walki.

Dominik Zadora - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Zadora

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bolesławiec

Dominik Zadora - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominik Zadora - Newsy