fbpx
Dariusz Hrehorowicz

Dariusz Hrehorowicz

Zawodnik MMA Dariusz Hrehorowicz

Biogram

Dariusz Hrehorowicz - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Dariusz Hrehorowicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dariusz Hrehorowicz – kim jest?

Na jednym z wywiadów mężczyzna dementuje plotki z zaznacza, że pochodzi ze wsi Mirakowo. Razem ma za sobą już ponad 15 stoczonych amatorskich pojedynków. Obecnie walczy w kategorii wagowej 83 kilo. Dariusz zawsze bardzo chciał zawalczyć na profesjonalnej federacji i jest wdzięczny włodarzom, że mógł się pokazać. Jego motywacją jest mała córeczka.

Dariusz Hrehorowicz – biografia

Jeśli chodzi o karierę Dariusza początkowo mogliśmy usłyszeć, że stoczył on trzy pojedynki, z czego dwa z nich wygrał, a jego rekord w amatorskim MMA miał wynosić 2:0. Dariusz jednak dementuje te plotki i zaznacza, że ma za sobą już ponad 15 stoczonych walk . Pokonał on Bartłomiejom Arnistę i Tomasza Kamińskiego. W grudniu walczył na Mistrzostwach Europy i zdobył wicemistrza. Mężczyzna zdobył również złoto na mistrzostwach świata.

Dariusz Hrehorowicz – kariera w MMA

Był to debiut zawodnika na gali Fight exclusive night. Zawalczył i wygrał z bardziej doświadczonym zawodnikiem. Jego zawodnik był bardzo zawzięty, a walka miała trwać 3 rundy po 5 minut. Na wywiadach zaznacza, że do walki trenował tylko raz dziennie. Dariusz pokonał Adama Lazara przez nokaut techniczny w drugiej rundzie.

Dariusz Hrehorowicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska, Mirakowo

Dariusz Hrehorowicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dariusz Hrehorowicz - Newsy