fbpx
Czarek Czaruje

Czarek Czaruje

Zawodnik MMA Czarek Czaruje

Biogram

Czarek Czaruje - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Czarek Czaruje - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Czarek Czaruje?

Czarek Czaruje to iluzjonista, magik i uczestnik popularnego programu „Mam Talent”. Ten młody artysta zyskał rozpoznawalność dzięki współprowadzeniu kanału Rozczarowani na platformie YouTube, gdzie w duecie z Just Edi Show prezentuje różnego rodzaju triki i sztuczki magiczne. Jednak Cezary Gołębiewski, bo tak naprawdę nazywa się Czarek Czaruje, to o wiele więcej niż tylko internetowy magik.

Czarek Czaruje – dziadek

Czarek Czaruje, mający 24 lata i urodzony w 1999 roku, to utalentowany iluzjonista pochodzący z Radomia. Jego fascynacja magią rozpoczęła się w wieku 10 lat, kiedy to dziadek pokazał mu pierwszą sztuczkę magiczną. Ta jedna chwila zapoczątkowała pasję, która wkrótce stała się jego życiowym celem.

Czarek Czaruje – biografia

Już w wieku 12 lat Czarek zaczął zgłębiać tajniki sztuki iluzji, poznając kolejne triki i techniki. Początkowo występował w restauracjach, zachwycając przypadkowo spotkanych ludzi swoimi sztuczkami. Dzięki tym doświadczeniom doskonalił swoje umiejętności i rozwijał zdolności artystyczne.

Czarek Czaruje – pokazy

W wieku 16 lat Czarek postanowił wybrać się w podróż, podróżując autostopem do większych miast, gdzie prezentował swoje umiejętności. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy zorganizował około 100 pokazów ulicznych, które nie tylko umożliwiły mu doskonalenie swojego rzemiosła, ale również nauczyły go budowania interakcji z widzami i rozwijania umiejętności prowadzenia show.

Czarek Czaruje – Mam Talent

Jako uczestnik programu „Mam Talent”, Czarek Czaruje miał okazję zaprezentować swoje umiejętności szerokiej widowni, zdobywając uznanie i zachwycając jurorów oraz telewidzów swoimi sztuczkami. Jego talent i determinacja sprawiają, że jest artystą, na którego warto zwrócić uwagę, a jego sztuczki magiczne wywołują uśmiech i zachwycają wszystkich, którzy mają okazję zobaczyć jego występy.

Czarek Czaruje – Clout MMA

Obecnie Czarek został ogłoszony nowym zawodnikiem Clout MMA. Okazuje się, że w walce ma zmierzyć się z Szalonym Reporterem. Z pewnością będzie to ekscytujące starcie.

Czarek Czaruje - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Czarek Czaruje

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Radom, Polska

Czarek Czaruje - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Czarek Czaruje - Newsy