fbpx
Charles Oliveira

Charles Oliveira

Zawodnik MMA Charles Oliveira

Biogram

Charles Oliveira - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Charles Oliveira - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Charles Oliveira

Brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki. Jeden z najlepszych zawodników w UFC. Były mistrz UFC w wadze lekkiej, choć wielu nadal postrzega go za mistrza. Swój pas mistrzowski stracił podczas walki z Justinem Gaethje, gdy przestrzelił wagę. Pojedynek i tak wygrał w efektowny sposób już w pierwszej rundzie.

Charles Oliveira – biografia

Niesamowity wzór do naśladowania dla wielu chłopaków z Brazylii to Charles Oliveira. Biografia tego chłopaka zaczyna się od biednych brazylijskich faweli. Jak każdy chłopak zaczynał od piłki nożnej, lecz na matę trafił już w wieku 12 lat. W tym wieku rozpoczął swoją przygodę z Brazylijskim Jiu Jitsu. Po 9 latach otrzymał czarny pas z rąk Ericsona Cardoso i Jorge Macaco Patino.

Charles Oliveira– kariera w MMA

Po 12 wygranych z rzędu, przeniósł się do UFC i tak na swoje nazwisko zaczął pracować Charles Oliveira. Kariera w MMA rozpoczęła się znakomicie od 11 wygranych przed czasem i tylko jednej decyzji. W późniejszych latach, walczył już tylko dla UFC. Od 11 walk jest niepokonany i został mistrzem wagi lekkiej w walce z Michaelem Chandlerem.

Charles Oliveira - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: do Bronx

Data urodzenia (ile ma lat?): 17.11.1989

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Guarui

Charles Oliveira - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:34

L:9

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Charles Oliveira - Newsy