fbpx
Bruno Santos

Bruno Santos

Zawodnik MMA Bruno Santos

Biogram

Bruno Santos - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Bruno Santos - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Bruno Santos – kim jest?

Bruno urodzony 17 lipca 1987 roku w Macae, Rio de Janeiro. Jest Brazylijskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Jeśli chodzi o wagę, w jakiej walczy mężczyzna jest to średnia i półśrednia. Mężczyzna ma 173 cm wzrostu, a jego waga wynosi 84 kilo. Jego całkowity rekord wynosi 23 walki, z czego ma na koncie 18 zwycięstw.

Bruno Santos – biografia

Swoją karierę ze sportami walki mężczyzna rozpoczął już w 2007 roki i trwa ona do dziś. Największe osiągnięcia, jakimi może się pochwalić to wygranie Mistrzostw WFE wagi średniej. Posiada pierwsze miejsce w rankingu do pasa PFL, czyli pierwszej dużej amerykańskiej ligi mieszanych sztuk walki.

Bruno Santos – kariera w MMA

Początki mężczyzny w profesjonalnym MMA miały miejsce w 2009 roku na gali Win Fight & Entertainment 4, zwyciężył za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów. Następnie mogliśmy zobaczyć go na gali Bella tor MMA, niepokonany do tej pory Brazylijczyk wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów, a jego rekord wynosił 13:0. W 2013 roku mężczyzna podpisał kontrakt z federacją UFC, gdzie przegrał swoją pierwszą walkę. W 2017 roku pokonał Rexa Harrisa na drugim turnieju gali PFL, co zapewniło mu profesjonalny rekord w MMA wynoszący 16:2.

Bruno Santos - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 17.07.1987

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Macae, Rio de Janeiro

Bruno Santos - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:15

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bruno Santos - Newsy