fbpx
Benoit Saint-Denis

Benoit Saint-Denis

Zawodnik MMA Benoit Saint-Denis

Biogram

Benoit Saint-Denis - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Benoit Saint-Denis - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Benoît Saint-Denis?

Świat MMA od lat jest pod wrażeniem umiejętności i determinacji francuskiego zawodnika Benoîta Saint-Denisa, znanego także jako „God of War”. Urodzony 18 grudnia 1995 roku w Nîmes, ten nieustraszony wojownik stał się jednym z ważnych graczy w kategorii lekkiej UFC. Przejście do UFC w 2021 roku to dla niego kamień milowy, a każda jego walka to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają fani mieszanych sztuk walki.

Benoît Saint-Denis – osiągnięcia

Benoît Saint-Denis może poszczycić się imponującym dorobkiem w swojej karierze w mieszanych sztukach walki. W 2019 roku został Mistrzem Staredown FC w wadze półśredniej. Dodatkowo zaliczył poddanie roku 2020 w organizacji Brave Combat Federation. Te tytuły świadczą o nie tylko o jego zdolnościach w walce, ale także o strategicznym myśleniu i umiejętności adaptacji w trudnych sytuacjach.

Benoît Saint-Denis – UFC

Po dołączeniu do UFC, Saint-Denis szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w kategorii lekkiej. Jego styl walki, łączący judo, kickboxing i jiu-jitsu, sprawia, że jest przeciwnikiem, którego trudno przewidzieć. Ostatnia walka na UFC Fight Night 209, gdzie pokonał swojego przeciwnika przez TKO w drugiej rundzie, zdobywając uznanie zarówno kibiców, jak i ekspertów MMA, była kolejnym krokiem na drodze do ugruntowania swojej pozycji w UFC.

Benoît Saint-Denis – God of War

„Benoît Saint-Denis, znany jako God of War, nie jest jedynym zawodnikiem w UFC korzystającym z tego samego pseudonimu. Deiveson Figueiredo, były mistrz wagi muszej, również określany jest tym przydomkiem, choć w jego przypadku używa się portugalskiego tłumaczenia – Deus da Guerra. Różnice między nimi są nie tylko językowe. Figueiredo, starając się odzwierciedlić swój przydomek, zmienia nawet wygląd swoich włosów, malując je na blond z czerwonym pasmem, nawiązując do postaci Kratosa z gier wideo.”

Benoît Saint-Denis

Benoît Saint-Denis to nie tylko zawodnik MMA; to także postać, która wchodzi na arenę z determinacją „God of War”. Jego umiejętności, styl walki i zdolność do adaptacji uczyniły go jednym z najbardziej obiecujących zawodników w kategorii lekkiej UFC. Jego kolejne walki są nie tylko sportowym wydarzeniem, ale prawdziwym widowiskiem dla wszystkich miłośników mieszanych sztuk walki.

Benoit Saint-Denis - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bóg wojny

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.12.18

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Benoit Saint-Denis - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Benoit Saint-Denis - Newsy