fbpx
Anna Kokocińska

Anna Kokocińska

Zawodnik MMA Anna Kokocińska

Biogram

Anna Kokocińska - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Anna Kokocińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Anna Kokocińska – kim jest?

Anna czyli prywatnie partnerka Pawła Jóźwiaka, to znana polska ring girl. Ma 21 lat i jest znacznie młodsza od swojego partnera. Kokocińska została wybrana miss, a na co dzień chwali się seksownymi zdjęciami i rezultatami ćwiczeń. Zdjęcia publikowane przez nią na mediach społecznościowych często są bardzo kobiece i odważne.

Anna Kokocińska – kariera ring girl w MMA

Anna Kokocińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ring girl w świecie MMA w Polsce. Karierę na ringu rozpoczęła dosyć wcześnie, kiedy to wzięła udział w konkursie organizowanym przez jedną z federacji MMA. Jej pojawienie się na ringu zwróciło uwagę publiczności i szybko stała się jedną z najpopularniejszych ring girl w Polsce.

Anna Kokocińska – partnerka Pawła Jóźwiaka

Anna Kokocińska zyskała jeszcze większą popularność dzięki swojemu związkowi z Pawłem Jóźwiakiem, który prywatnie jest prezesem jednej z większy federacji sportów walki czyli FEN. Para poznała się na jednej z gal sportowych i od tamtej pory są nierozłączni. Ich związek jest często obserwowany przez fanów sportów walki i media.

Anna Kokocińska – miss

Poza karierą w ring girl, Anna Kokocińska brała udział w kilku konkursach piękności, gdzie zdobywała kolejne tytuły. W 2016 roku została miss Zduńskiej Woli, co jeszcze bardziej zwiększyło jej popularność. Kolejno mogliśmy zobaczyć ją jako finalistkę Miss Mazowsza w 2021 roku. Jednak młoda kobieta zawsze skupiała się na swojej karierze ring girl i sportowej pasji.

Anna Kokocińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Zduńska Wola

Anna Kokocińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Anna Kokocińska - Newsy