fbpx
Andrzej Fonfara

Andrzej Fonfara

Zawodnik MMA Andrzej Fonfara

Biogram

Andrzej Fonfara - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Andrzej Fonfara - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Andrzej Fonfara?

Andrzej Fonfara to polski pięściarz, który zdobył popularność na arenie międzynarodowej. Zadebiutował jako zawodowy bokser w 2006 roku i od tego momentu kontynuował imponującą karierę. Jednak po zakończeniu kariery bokserskiej w 2018 roku, Fonfara podjął nowe wyzwanie jako trener i promotor.

Andrzej Fonfara – wiek, wzrost i waga

Andrzej Fonfara urodził się 4 listopada 1987 roku, co oznacza, że obecnie ma 35 lat. Jego imponujący wzrost wynosi 189 centymetrów. W trakcie swojej kariery bokserskiej występował głównie w wadze półciężkiej, gdzie musiał utrzymywać wagę w okolicach 79 kilogramów. Jednak obecnie waga Fonfary wzrosła do około 90 kilogramów.

Andrzej Fonfara – kariera bokserska i MMA

Andrzej Fonfara zdobył doświadczenie w boksie, staczając 36 walk, z czego wygrał 30, przegrał 5 i zanotował 1 walkę z niezdecydowanym werdyktem. Jego kariera bokserska była pełna emocjonujących pojedynków i osiągnięć, które przysporzyły mu uznanie w świecie boksu. Jednak teraz Fonfara przechodzi do nowej formuły walki, jaką jest MMA. Jego rekord w tej dyscyplinie to oczywiście 0-0, ponieważ dopiero debiutuje. Jednak przyłączenie się do organizacji Clout MMA i walka z Marcinem Najmanem stanowią nowe wyzwanie w jego karierze.

Andrzej Fonfara – Clout MMA

Clout MMA, organizacja, która ogłosiła przyjęcie Fonfary, zaplanowała premierową galę Clout MMA 1 na 5 sierpnia w Warszawie. Będzie to nie tylko pierwszy pojedynek Fonfary w MMA, ale również jedna z najbardziej oczekiwanych walk na tej gali. Jego rywalem będzie Marcin Najman, który ma swoje własne kontrowersje i historię z Fonfarą.

Andrzej Fonfara – Najman

W 2020 roku doszło do spięcia między Fonfarą a Najmanem w programie „Hej Park” na Kanale Sportowym. Ta wymiana zdań wywołała wiele kontrowersji, a teraz obaj zawodnicy będą mieli szansę rozstrzygnąć swoje różnice na ringu.

Andrzej Fonfara – zarobki i majątek

Mimo że dokładne zarobki Andrzeja Fonfary nie są znane, istnieją szacunki dotyczące jego gaży za najważniejsze pojedynki. W trakcie swojej kariery pięściarskiej Fonfara mógł zarobić między 1 a 3 miliony dolarów. Trudno jest oszacować dokładny majątek Andrzeja Fonfary, gdyż nie są dostępne informacje na temat jego wydatków i inwestycji. Niemniej jednak, wiedząc, że Fonfara otworzył w 2020 roku swoją własną grupę menedżerską o nazwie „Fonfara Management”, można przypuszczać, że dobrze zarządza swoimi finansami.

Andrzej Fonfara – miejsce zamieszkania

Przez większość swojej kariery Andrzeja Fonfarę związywały Stany Zjednoczone. Tam toczył walki i trenował, zdobywając uznanie na arenie międzynarodowej. Po zakończeniu kariery pięściarz zdecydował się pozostać w USA, a obecnie mieszka w Chicago.

Andrzej Fonfara - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 4 listopada 1987

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Białobrzegi

Andrzej Fonfara - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:31

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Andrzej Fonfara - Newsy