fbpx
Adrianna Kreft

Adrianna Kreft

Zawodnik MMA Adrianna Kreft

Biogram

Adrianna Kreft - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrianna Kreft - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrianna Kreft?

Adrianna Kreft to polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, urodzona 26 grudnia 1992 roku w Starogardzie Gdańskim. Obecnie zajmuje 8. miejsce w rankingu Konfrontacji Sztuk Walki w dywizji kobiecej bez podziału na kategorie wagowe. Jej kariera w świecie MMA rozwija się dynamicznie, a poniżej przedstawiamy najważniejsze momenty z jej drogi.

Adrianna Kreft – Debiut w KSW

W wrześniu 2022 roku Adrianna Kreft podpisała kontrakt z KSW, jedną z najlepszych polskich organizacji MMA. Jej debiut odbył się 14 października 2022 roku na gali KSW 75: Stasiak vs Ruchała. Kreft stanęła wówczas naprzeciwko doświadczonej Czeszki, Petry Částkovej. Mimo przeciwności, Kreft zwyciężyła ten pojedynek jednogłośną decyzją sędziów, co z pewnością podniosło jej renomę i potwierdziło jej umiejętności w oktagonie.

Adrianna Kreft – Efektowne walki

W swojej drugiej walce dla KSW, która miała miejsce podczas gali XTB KSW 81, Adrianna Kreft stanęła przeciwko Karolinie Owczarz. To starcie nie trwało długo – już nieco ponad minutę od rozpoczęcia pojedynku, Kreft zapięła ciasne duszenie, które zapewniło jej szybkie zwycięstwo przez poddanie. To efektowne zwycięstwo zostało nagrodzone bonusem za poddanie wieczoru, co tylko podkreśliło jej talent i umiejętności w walce.

Adrianna Kreft – Pierwsza Porażka

19 sierpnia 2023 roku na gali XTB KSW 85, Adrianna Kreft zmierzyła się z Brazylijką Yasminą Guimarães. To starcie zakończyło się jej pierwszą zawodową porażką, gdyż przegrała jednogłośnie na punkty. Mimo to porażka ta może stanowić cenną lekcję i motywację do dalszego rozwoju w świecie MMA.

Adrianna Kreft - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrianna Kreft - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrianna Kreft - Newsy