fbpx
Niepokonany bokser kontra Adrian Polak na Fame MMA? - Wielki konflikt w mediach!

Niepokonany bokser kontra Adrian Polak na Fame MMA? – Wielki konflikt w mediach!

Spis treści - Niepokonany bokser kontra Adrian Polak na Fame MMA? – Wielki konflikt w mediach!

W polskim świecie sportów walki zawrzało! Oskar Wierzejski, niepokonany bokser, szykuje się do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki, a już teraz krążą plotki o jego potencjalnym starciu z weteranem Fame MMA, Adrianem „Polakiem” Polańskim, z którym ma on wielki konflikt. Niespodziewaną informację podał właściciel grupy menadżerskiej Animmals, Przemysław Kosiński, ogłaszając, że jego stajnia zakontraktowała dwóch znakomitych zawodników. Do Animmals dołączyli fighter Fame MMA, Grzegorz „Greg” Gancewski, oraz wspomniany niepokonany pięściarz, Oskar Wierzejski.

„Oficjalnie. Mój team powiększył się o tych dwóch szanownych dżentelmenów. Grzegorz 'Greg’ Gancewski i Oskar Wierzejski prawie jak 'Brothers of destruction’ na pokładzie Animmals. Spodziewajcie się niespodziewanego! Będzie grubiej niż grubo” – przekazał Kosiński.

Konflikt między Polakiem a Wierzejskim!

Wierzejski, który dotychczas odnosił sukcesy w boksie, szykuje się do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki, co wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów sportów walki. Jednak to nie wszystko. Warto przypomnieć, że między Wierzejskim a weteranem Fame MMA, Adrianem „Polakiem” Polańskim, istnieje wyraźny konflikt. Ich drogi skrzyżowały się podczas jubileuszowej gali z numerem 20, gdzie Polański przegrał starcie z Jose „Josefem Bratanem” Simao. Po wyjściu z oktagonu, Wierzejski rzucił w stronę Polańskiego chusteczkami, co doprowadziło do awantury. Teraz, po ogłoszeniu angażu Wierzejskiego w Animmals, nie brakuje spekulacji na temat potencjalnego pojedynku między nim a „Polakiem”, który mógłby stać się jednym z najbardziej oczekiwanych starć w historii polskich sportów walki. Oby tylko obie strony potrafiły rozwiązać swoje konflikty w klatce!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!