fbpx
adampsycholazar

Adam Lazar

Zawodnik MMA Adam Lazar

Biogram

Adam Lazar - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adam Lazar - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adam Lazar – kim jest?

Adam „Psycho” Lazar jest zarówno przedsiębiorcą, jak i trenerem muay thai. Organizatorzy gal, na których występuje opisują go jako srogiego drania, barczystego z szaleństwem w oczach. Mocny i niezłomny, ale z zasadami. Sam mówi, że kocha się bić, a kiedy widzi krew budzi się w nim bestia. Uważa, że jego miłość do sportów walki wzięła się z faktu, że od dziecka musiał sobie sam radzić, a pięściami zdobył sobie szacunek.

Adam Lazar – biografia

Lazar jest uważany za wojownika, który zawsze walczy do końca. Zawodnik najlepiej czuje się w stójce. Jeśli chodzi o jego karierę w 2021 roku stoczył aż 3 starcia w formule na gołe pięści. Zasłynął nie tylko ze swoich walk w organizacjach sportowych, ale również przez odważne wypowiedzi na swoich social mediach. Lazar ma około 10 tysięcy obserwujących, a na jego Instagramie możemy zobaczyć relacje i zdjęcia z treningów.

Adam Lazar – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę Lazara w 2021 roku stoczył trzy walki na gołe pięści. Jak się okazało wygrał z Krystianem Cieślikiem przed czasem. Kolejna walka za sprawą decyzji sędziów zakończyła się dla zawodnika porażką, zawalczył wówczas z Piotrem Samełko. Jego rekord w MMA to 0-1.

Adam Lazar - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: Boks

Pseudonim: Psychol

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Adam Lazar - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adam Lazar - Newsy