fbpx
Walka o pas KSW - Damian Janikowski kontra mistrz Paweł Pawlak!

Walka o pas KSW – Damian Janikowski kontra mistrz Paweł Pawlak!

Spis treści - Walka o pas KSW – Damian Janikowski kontra mistrz Paweł Pawlak!

Damian Janikowski, medalista olimpijski i zawodnik KSW, zaczyna robić zamieszanie w kategorii wagi średniej. Po zwycięstwie nad Tomaszem Romanowskim na gali KSW 89, Janikowski wyraził swoje ambicje dotyczące walki o mistrzostwo wagi średniej i rewanżu z aktualnym mistrzem, Pawłem Pawlakiem. Janikowski rozpoczął swoją serię zwycięstw w lipcu 2023 roku, pokonując Cezariusza Kęsika jednogłośnie na gali KSW 84. Jego najnowsze zwycięstwo nad Romanowskim na gali KSW 89 wywołało euforię wśród fanów. Po tym ostatnim sukcesie Janikowski postanowił skierować swoją uwagę na walkę o pas mistrza wagi średniej. W mediach społecznościowych wyzwał Pawła Pawlaka, obecnie panującego mistrza w tej kategorii, nawołując do starcia o złoty pas.

„Niech Twoje marzenia staną się celami, a Twoje cele drogą do osiągnięcia mistrzostwa w tym, co robisz. Rób postępy, czerp inspirację z drogi i nigdy nie przestawaj się rozwijać. Idę po złoto KSW, Paweł Pawlak” – ogłosił Janikowski.

Paweł Pawlak odpowiada Damianowi Janikowskiemu!

Jego zapowiedź szybko doczekała się reakcji ze strony mistrza Pawła Pawlaka, który odpowiedział na wyzwanie z humorem i determinacją.

„Czas zacząć robić dużo zapasów. Do zobaczenia, Damiano” – stwierdził Pawlak, sugerując, że chce gotować swoje umiejętności zapaśnicze przed ewentualną walką z Janikowskim.

Warto zaznaczyć, że pierwsze starcie pomiędzy Damianem Janikowskim a Pawłem Pawlakiem miało miejsce we wrześniu 2021 roku podczas gali KSW 63. Wówczas to Pawlak zdołał pokonać Janikowskiego jednogłośnie na punkty. Teraz obaj zawodnicy są gotowi do kolejnego starcia, a fani z pewnością oczekują emocjonującego rewanżu. Oby ta walka o pas wagi średniej stała się rzeczywistością!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!