fbpx
Sheeya o diagnozie ADHD - wyznanie zawodniczki Fame MMA

Sheeya o diagnozie ADHD – wyznanie zawodniczki Fame MMA

Spis treści - Sheeya o diagnozie ADHD – wyznanie zawodniczki Fame MMA

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk, popularna influencerka i zawodniczka federacji Fame MMA, niedawno podzieliła się swoją diagnozą ADHD na swoim koncie Instagram. To ogłoszenie zaskoczyło zarówno jej fanów, jak i samą Sheeyę, która nigdy wcześniej nie spodziewała się takiego rozpoznania. Na jednym ze swoich Instagram Stories, influencerka opowiedziała o objawach zaburzeń hiperkinetycznych, które zauważyła u siebie w ostatnim czasie. Wśród wymienionych przez nią objawów znajdują się problemy z koncentracją, natłok myśli i pomysłów. Dodatkowo dochodzi do tego chaotyczny sposób pracy oraz silna potrzeba częstych zmian. To jednak nie koniec listy objawów. Na kolejnym Stories Sheeya wspomniała również o impulsywności w podejmowaniu decyzji, trudnościach z trzymaniem się planów, problemach w utrzymywaniu długoterminowych relacji międzyludzkich, słabej pamięci oraz trudnościach w odcięciu się od bodźców zewnętrznych.

Wiele osób posiada niezdiagnozowane ADHD

Zaskakujące jest również to, że wiele osób zaczęło kontaktować się z Sheeyą, przyznając, że borykają się z podobnymi problemami. To skłoniło zawodniczkę Fame MMA do poruszenia tego tematu na swoim koncie na Twitterze:

„Wiele z tych objawów może wynikać z innych przyczyn, ale jeśli ktoś ma z nimi trudności w codziennym funkcjonowaniu, tak jak ja – warto się z tym zgłosić i sprawdzić.”

Sheeya wykazała się odwagą, dzieląc się publicznie swoim doświadczeniem i diagnozą ADHD. Jej otwartość wzbudziła duże zainteresowanie i zrozumienie ze strony fanów, a także innych osób borykających się z podobnymi trudnościami. Sheeya udowodniła, że diagnoza ADHD nie musi stanowić przeszkody w osiąganiu sukcesów i realizacji marzeń.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!