fbpx
Ostra wymiana słów Lexy i Szalonego Reportera

Ostra wymiana słów Lexy i Szalonego Reportera

Spis treści - Ostra wymiana słów Lexy i Szalonego Reportera

Ostra wymiana słów pomiędzy Szalonym Reporterem a Lexy, wzbudziła spore zainteresowanie i kontrowersje w świecie internetu. To, co zaczęło się od niewinnego pstryczka w nos, szybko przerodziło się w dziwną i nieprzewidywalną dyskusję. Szalony Reporter słynie z tego, że w swoich programach często wyraża swoje niepochlebne opinie na temat różnych federacji, w tym także Clout MMA, w którą sam jest zaangażowany. Jego bezpośrednie i kontrowersyjne komentarze budzą wiele emocji i nie zawsze spotykają się z aprobatą widzów. Niemniej jednak, niektórzy traktowali go jako swojego rodzaju rzecznika, który zadawał trudne pytania i ujawniał kulisy działania federacji.

Reporter krytykuje ogłoszenie Nikity w Clout MMA

Szalony Reporter nie szczędził krytyki wobec ogłoszenia uczestnictwa Nikity w Clout MMA. Jego wypowiedzi wyraźnie sugerowały, że nie podoba mu się promowanie Nikity jako zawodniczki federacji. Twierdził, że jej udział w freakfightowej gali jest nieuzasadniony i nieodpowiedni, wywołując kontrowersje wśród fanów i obserwatorów wydarzenia. Na jego Tweeta postanowiła odpowiedzieć Lexy, która stwierdziła, że gorzej może być tylko jak ogłoszą jego walkę. Szalony odpowiedział na to, żeby może lepiej nie ogłaszali. Chyba nikt nie spodziewał się, że ten wpis może wywołać tak poważną dyskusję między włodarzem, a zawodnikiem.

Szalony Reporter przeprasza federację Clout MMA

Ostatnia wymiana słów na Twitterze pomiędzy Szalonym Reporterem a Lexy wywołała burzę. Reporter opublikował kolejnego Tweeta, w którym napisał o swoim rzekomym wezwaniu na rozmowę przez Clout MMA. Kolejno musiał pzreprosić i obiecać, że będzie chwalił wszystkie ogłoszenia Clout MMA, a także napisać sto razy „Lexy ma zawsze rację”. To sprowokowało odpowiedź Lexy, która skomentowała wpisz Reporterowi: „kozak w necie, pizda w świecie ? miło było na spotkaniu, pozdrawiam”.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!