fbpx
jaś kapela i kruszwil walka

Z kim zawalczy Jaś Kapela? Nitro, Kruszwil, Jabłonowski czy Ziemowit „Piast” Kossakowski?

Spis treści - Z kim zawalczy Jaś Kapela? Nitro, Kruszwil, Jabłonowski czy Ziemowit „Piast” Kossakowski?

Jak już wszyscy dobrze wiemy, Jaś Kapela zawalczy na Prime Show MMA 2: Kosmos. Mogłoby się wydawać, że Kapela finalnie załatwił w oktagonie już swoje polityczne porachunki z Piastem Kossakowskim, jednak wszystko wskazuje na to, że ma on nadal w sobie niezaspokojony głód walki. Jak sam przyznał: ” W tym kraju jest jeszcze wiele osób do wyjaśnienia”! Z kim zatem lewicowy aktywista zawalczy tym razem?

Jaś Kapela kontra TheNitroZyniak

Po zwycięstwie z Ziemowitem Kossakowskim, w jednym z wywiadów Kapela wspomniał, że pomimo wygranej, chciałby wyjaśnić konflikt z Sergiuszem Górskim „Nitro”, ponieważ ten umieścił go na swojej liście śmieci. Jaś chce pokazać Nitro jakim toksycznym odpadem jest i wyzywa go na pojedynek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Panowie mają podpisane kontrakty z różnymi federacjami – FAME MMA i PRIME SHOW MMA i do walki jednak dojść nie może, szczególnie po tym jak TheNitrozyniak przegrał swoją drugą walkę, tym razem z Xayoo i wspomniał, że już nie chce walczyć, bo to nie dla niego. Pomimo tego, Jaś Kapela ma ochotę na ten pojedynek, a dla Sergiusza Górskiego ta walka mogłaby być ratunkiem dla wizerunku w świecie freak fightów.

Jaś Kapela kontra Aleksander Jabłonowski

Pewnie mało osób wie, że Aleksander Jabłonowski to nikt inny jak Wojciech Olszański, kontrowersyjny patostreamer, happener, polski aktor oraz reżyser inscenizacji historycznych. Wraz z Marcinem Osadowskim tworzą na YouTube kanał NPTV.TV (Niezależna Polska TV), na którym nie kryją swoich mocno prowokacyjnych treści antyklerykalnych, antylewicowych oraz pełnych nienawiści do wrogów narodu. Jaś Kapela chciałby stoczyć z nim walkę, ponieważ Olszański słynie z atakowania społeczności LGBT+. Jak sam pisał na swoim profilu w social mediach „zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza, ale sprawa została umorzona, więc chętnie wytłumaczę żołnierzykowi na ringu, żeby naszego pierwszego prezydenta szanował XD”. Dodatkowo zachęcał aby FAME MMA pomogło zdobyć mu tą walkę. Widać, że Jasiowi Kapeli odwagi nie brakuje ale czy on mógłby wygrać walkę z największym miłośnikiem nacjonalistycznych ruchów?

Jaś Kapela i Samuel Pereira

Kapela nie traci apetytu na kolejne walki i wymienia z kim może się jeszcze zmierzyć. W jego wyliczance można spotkać takie nazwiska jak: Samuel Pereira, Jacek Międlar oraz Krzysztof Bosak. Pomimo ogromnej chęci walki, Jaś doskonale zdaje sobie sprawę, że to pozostanie w jego sferze marzeń, ponieważ jest on przekonany, że zgody na walkę z nimi niestety nie będzie.

Rewanż z Ziemowitem „Piastem” Kossakowskim

W ostatnim czasie w mediach nie widać żadnej aktywności Ziemowita Kossakowskiego, jednak wiemy, że bardzo zależało mu na rewanżu z Kapelą. Ten z kolei jest zdania, że Kossakowski nie zasługuje na rewanż po tym co pokazał w oktagonie. Czy dojdzie jednak po raz drugi do tego starcia? Może jeszcze Kapela zmieni zdanie i kolejny raz pokaże swoje umiejętności „waleczne”.

Kruszwil kontra Kapela

Coraz częściej dochodzą słuchy o tym, że na Prime Show MMA 2: Kosmos zobaczymy w oktagonie u boku Kapeli – Lorda Kruszwila. To zderzenie dwóch światów, z jednej strony wszechobecnego luksusu, wysokiego standardu życia oraz wysokiego poziomu konsumpcjonizmu, ze światem, który reprezentowany jest przez skrajną lewicę, zasady równości i sprawiedliwości społecznej oraz ochronę uciśnionych. Biorąc pod uwagę powyższe typy, ta walka jest najbardziej prawdopodobna, ponieważ i Kruszwil i Kapela mają już doświadczenie w walce w oktagonie, obydwoje pochodzą z jednej federacji Prime Show MMA, a także obydwoje reprezentują inne spostrzeganie świata.


Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!