fbpx
Hajto odpalił się na Stanowskiego po debiucie w klatce!

Hajto odpalił się na Stanowskiego po debiucie w klatce!

Spis treści - Hajto odpalił się na Stanowskiego po debiucie w klatce!

Kontrowersje i napięcie rosną wokół niecodziennego pojedynku, który miał miejsce na gali Clout MMA. Były reprezentant Polski, Tomasz Hajto, nie tylko zaskoczył swoją obecnością w klatce, ale również ostrymi słowami wypowiedział się na temat jednego z właścicieli Kanału Sportowego. W odpowiedzi na te słowa, Krzysztof Stanowski, wspomniany właściciel, udzielił swojej kontrowersyjnej riposty.

Mocne słowa Hajto w stronę Stanowskiego!

Debiut Tomasza Hajto w klatce gali Clout MMA wzbudził wiele emocji. W pojedynku przeciwko młodszemu i bardziej wysportowanemu Zbigniewowi Bartmanowi. Piłkarz postawił czoła rywalowi, prezentując się znakomicie chociaż ostatecznie został poddany w drugiej rundzie. To jednak nie wynik walki stał się tematem przewodnim, ale ostre słowa Hajto skierowane w stronę Stanowskiego. W wywiadzie dla kanału Antyfakty, Hajto w mocnych słowach skrytykował nieokreśloną osobę, ale sugerującą, że chodzi o właśnie Stanowskiego. Oskarżył go o brak zasad i dwulicowość w prowadzeniu własnego biznesu. Te słowa nie pozostawiły miejsca na wątpliwości i zapowiedź „rozliczenia rachunków” była wyraźna.

Stanowski odpowiada na mocne słowa Hajto!

Odpowiedź Stanowskiego nie pozostała długo w tyle. W programie Kanału Sportowego, który jest jednocześnie źródłem kontrowersji, właściciel zdementował chęć wzięcia udziału w pojedynku w klatce z Hajto, stwierdzając, że nie potrzebuje finansów tak desperacko, by występować w krótkich majtkach na ringu. Stanowski skoncentrował się na mocnych słowach w stronę Hajto, zarzucając mu brak elegancji i zasad.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!