fbpx
Glory Wall - Nowa federacja Szalonego Reportera!

Nowa federacja Szalonego Reportera! – Szukanie brudów na influencerów!?[AKTUALIZACJA]

Spis treści - Nowa federacja Szalonego Reportera! – Szukanie brudów na influencerów!?[AKTUALIZACJA]

Tomasz Matysiak, znany jako „Szalony Reporter”, znalazł się ponownie w ogniu krytyki po swoim ostatnim ruchu. Jego próba pozyskania informacji na temat freak fighterów spotkała się z ostrą reakcją internautów, którzy nie kryli swojego niezadowolenia z kontrowersyjnych działań dziennikarza. Matysiak, który wcześniej był zbanowany przez federację FAME MMA, postanowił założyć własną organizację i zwrócił się do kibiców o pomoc w gromadzeniu informacji na temat „występków” polskich influencerów. Jego prośba o anonimowe donosy, którą miał odebrać osobiście w urnie na placu Zamkowym w Warszawie, nie spotkała się jednak z przychylnością społeczności internetowej.

Szalony Reporter spotyka się z wielką krytyką!

Internauci zareagowali ostro na działania „Szalonego Reportera”, podkreślając kontrowersyjny charakter jego wcześniejszych działań. W komentarzach pojawiły się zarzuty o publikowanie niesprawdzonych informacji i wcześniejsze błędne doniesienia. Niektórzy porównali go nawet do komunistycznych działaczy, a cała inicjatywa została skrytykowana jako niepotrzebna i szkodliwa.

Glory Wall – federacja Szalonego Reportera!

Szalony Reporter, czyli Tomasz Matysiak, zaskoczył swoich fanów ogłaszając powstanie zupełnie nowej organizacji – Glory Wall. To przedsięwzięcie ma zmienić krajobraz polskiego internetu, wprowadzając nowe standardy i podnosząc dramy na wyższy poziom. Federacja Glory Wall jest tajemnicza, a Szalony Reporter trzyma wszystkie karty blisko siebie. Na razie nie ujawnił szczegółów, jednak zapewnił, że to, co planuje, zrewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy rozrywkę internetową. Ogłoszenie tego nowego projektu nastąpiło na platformie X oraz YouTube, a Matysiak przy okazji postanowił rozliczyć się ze swojej przeszłości. To wyjątkowe ogłoszenie wzbudziło ogromne zainteresowanie i spekulacje wśród fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne informacje.

Czego mamy spodziewać się po federacji Szalonego Reportera?

Według zapowiedzi, Glory Wall ma przynieść coś nowego, coś, czego dotąd nie mieliśmy okazji doświadczyć w polskim internecie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne szczegóły, które zostaną ujawnione już wkrótce. Szalony Reporter zapowiada, że nadchodzące dni będą niezwykle interesujące, co sugeruje, że Glory Wall może stać się przełomowym projektem, który wpłynie na rozwój rozrywki internetowej w Polsce. Obserwujcie naszą stronę, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Glory Wall!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!