fbpx

Speluna MMA 2

Speluna MMA 2

Po pierwszej udanej odsłonie gali, która cieszyła się sporą oglądalnością, federacja ogłosiła, że kolejna gala odbędzie się niebawem. Dokładny termin poznamy podczas pierwszej konferencji. Już od dwóch tygodni mężczyźni na swoim kanale wstawiają swoje treningi oraz odpowiadają na pytania od widzów dotyczące przyszłej gali. Widać, że zawodnicy tym razem bardzo przykładają się do treningów co może zapewnić widzom większą dawkę emocji, niż w przypadku pierwszej gali.

Speluna MMA 2 – walka wieczoru

Gwiazdą wieczoru ma niezmiennie być Major, który ma zmierzyć się z Maksimusem. Najprawdopodobniej Wiewióra będzie bronił pas, który zwyciężył na poprzedniej gali Speluna MMA.

Speluna MMA 2 – karta walk

Już teraz wiemy, że na gali pojawią się nowe twarze. Już na początku lipca pojawił się pierwszy trening, w którym wziął udział Robercik co może wnioskować o rewanżu, jaki odbędzie się na gali. Przegrał on z Krzysiem, i to najprawdopodobniej do walki z nim przygotowuje się mężczyzna. W kolejnych treningach uczestniczył Maksimus, Orzeł oraz Tadzik, których najprawdopodobniej zobaczymy na kolejnej odsłonie gali.

Ciekawe teksty: