fbpx
Don Kasjo ujawnia datę Prime 8! - Wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala!

Don Kasjo ujawnia datę Prime MMA 8! – Wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala!

Spis treści - Don Kasjo ujawnia datę Prime MMA 8! – Wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala!

Choć jeszcze gorące emocje po widowiskowej gali FAME MMA 20 nie opadły, świat freak fightów szybko się rozwija, a nowe wydarzenia już szykują się do powrotu. Tym razem informacje dotyczące daty kolejnej edycji Prime MMA wypłynęły na jaw dzięki wypowiedzi Dona Kasjo, który triumfował w Co-Main Evencie poprzedniej gali. Po walce z Boxdelem, Kasjo postanowił udzielić kilku wywiadów, a jedno z jego zdradzonych informacji dotyczyło daty kolejnego wydarzenia Prime MMA. W rozmowie dla mma.pl, Kasjusz przyznał, że przed starciem z Boxdelem przeprowadził aż 6 treningów. Jednak największe zainteresowanie budziła jego wypowiedź na temat nadchodzących gal Prime MMA.

„Nie no ja wracam do Prime’u. Na początku kwietnia robimy kolejną galę, kolejne igrzyska gladiatorów. Już to Tomek Bezrąk szykuje, więc ruszamy z Primem, a z Fame zobaczymy” – wyjawił Kasjo.

Kolejna odłsona Igrzysk Gladiatorów na Prime MMA 8?

Te słowa oznaczają nie tylko planowaną datę Prime MMA 8 na początku kwietnia, ale także sugerują kolejną odsłonę „Igrzysk Gladiatorów”. Jednakże, dokładna data nie została jeszcze potwierdzona. Biorąc pod uwagę, że 6 kwietnia zaplanowane jest KSW 93, istnieje prawdopodobieństwo, że Prime MMA 8 odbędzie się 13 kwietnia. Niemniej jednak, organizatorzy mogą zdecydować się na konkurencyjny termin, być może wybierając 5 kwietnia. Szczegółowe informacje dotyczące daty i karty walk Prime MMA 8 powinny zostać ujawnione w najbliższym czasie, co na pewno będzie budzić duże zainteresowanie wśród fanów freak fightów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!