fbpx
Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi - aplikacja Flashscore

Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi – aplikacja Flashscore

Spis treści - Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi – aplikacja Flashscore

W życiu zdarzają się momenty, kiedy z powodu pracy, podróży lub innych sytuacji nie możemy oglądać meczu lub słuchać transmisji radiowej. W takich sytuacjach aplikacja Livescore przychodzi z pomocą. Poniżej przedstawimy Ci, naszym zdaniem jedną z najlepszych. Aplikacja „Flashscore – wyniki na żywo”, bo o niej będzie mowa w tej krótkiej recenzji, dostępna jest na systemy Android i iOS. Aplikacja oferuje wyniki z 38 dyscyplin sportowych, z ponad 6200 rozgrywek, w tym aż 1200 dotyczących piłki nożnej. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Flashscore – uruchomienie i wygląd aplikacji

Po uruchomieniu aplikacji pojawia się ekran szybkiego samouczka, który przedstawia główne funkcje, z których możesz korzystać. W lewym górnym rogu aplikacji znajduje się ikona (domyślnie piłki nożnej), która umożliwia zmianę dyscypliny sportowej. Jeśli interesujesz się inną dyscypliną, nie musisz się martwić. W ustawieniach aplikacji łatwo można zmienić dyscyplinę, z której wyświetlane będą mecze i wyniki. U góry aplikacji znajduje się kalendarz, gdzie równie intuicyjnie można zmienić datę. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie wstecz lub do przodu. U góry aplikacji, po prawej stronie, znajduje się ikona wyszukiwania (lupa), która umożliwia szybkie odnalezienie ulubionej drużyny, rozgrywek lub zawodnika. Przez ikonę mikrofonu w oknie wyszukiwania można również wyszukiwać głosowo. Tuż obok ikony wyszukiwania znajduje się ikona zębatki, która daje dostęp do ustawień aplikacji.

Przewijając w dół aplikacji, znajdujemy kilka interesujących zakładek:

 • Wszystkie: Tutaj znajdują się wszystkie rozgrywki z danego dnia dla wybranej dyscypliny sportowej. Przytrzymanie tej ikony umożliwia zmianę dyscypliny sportu.
 • LIVE: W tej zakładce znajdują się aktualnie rozgrywane mecze z wybranej dyscypliny.
 • Ulubione: To zakładka, w której znajdują się dodane przez użytkownika mecze i spotkania ulubionych drużyn. Dodawanie ich jest proste – wystarczy kliknąć ikonę gwiazdki w szczegółach meczu. Dodatkowo, można tu znaleźć najważniejsze wiadomości dotyczące ulubionych druż
 • Tabele: ostatnia zakładka, w której znajdziecie tabele z wybranej dyscypliny, u góry będą rozgrywki, które wcześniej dodacie do ulubionych.

Aplikacja Flashscore to istny raj dla wszystkich sympatyków i fanów piłki nożnej, przyjrzyjmy się więc temu co oferuje, a jest tego naprawdę sporo.

Flashscore – wyniki na żywo

Piłka nożna to tylko jedna z 38 dyscyplin jaką możecie znaleźć w aplikacji „Flashscore – wyniki na żywo”. Poza nią, aplikacja oferuje wyniki z całego świata dla każdego fana m.in. koszykówki, hokeja, tenisa, pasjonata boksu, walk MMA, oraz wielu innych dyscyplin.

Flashscore – wybrane funkcje

Aplikacja oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak synchronizacja ustawień na różnych urządzeniach, powiadomienia o ważnych wydarzeniach, komentarz audio, powiadomienia głosowe, tryb ciemny, sygnalizacja „Wielkiej Szansy”, skróty meczów i wiele innych.

 • Synchronizacja – funkcja umożliwia po rejestracji, zsynchronizowanie wszystkich Twoich ustawień i personalizację na wielu urządzeniach. Przykładowo dodając np. rozgrywki Ligi Mistrzów na naszej stronie internetowej będziesz je miał po zalogowaniu, na wszystkich swoich urządzeniach (telefon, tablet).
 • Powiadomienia – ta funkcja umożliwia otrzymywanie powiadomień na Twój telefon (przykładowo dla piłki nożnej: o rozpoczęciu spotkania, dostępnym składzie meczu, strzelonej bramce, czy strzelcu gola).
 • Komentarz audio – od teraz nie musisz się martwić jeśli nie możesz obejrzeć meczu piłkarskiego w telewizji. Z komentarzem audio włączonym na Twoim urządzeniu, poczujesz się jakbyś był na stadionie i oglądał mecz na żywo. Opcja dostępna dla wybranych meczów, lig i rozgrywek, min. Premier League, La Liga, czy europejskich pucharów.
 • Powiadomienia głosowe – bardzo przydatna funkcja, gdy przykładowo prowadzisz samochód, lub chcesz otrzymać powiadomienie bez sprawdzania telefonu. Lektor miłym głosem, poinformuje Cię o najważniejszych wydarzeniach meczu. Opcję włączysz w ustawieniach aplikacji.
 • Tryb ciemny – bardzo przydatny zwłaszcza nocą, gdy korzystanie z aplikacji jest o wiele bardziej przyjemne.
 • „Wielka Szansa” – sygnalizacja czerwoną kropką na ekranie wielkiej okazji na strzelenie gola, opcja dostępna dla większości meczów piłki nożnej.
 • Wideo – skróty meczów, dostępne dla wybranych rozgrywek, znajdziecie je np. dla spotkań włoskiej Serie „A”, francuskiej Ligue 1 i innych rozgrywek.

Flashscore – nasza ocena

Aplikacja „Flashscore – wyniki na żywo” cieszy się dużym uznaniem użytkowników i uważana jest za jedną z najlepszych aplikacji sportowych na rynku. Jej intuicyjny interfejs, szybkość aktualizacji wyników i bogactwo funkcji sprawiają, że stała się niezastąpionym towarzyszem dla milionów fanów sportu na całym świecie. Nie czekaj dłużej, pobierz aplikację „Flashscore – wyniki na żywo” na swoje urządzenie i dołącz do społeczności pasjonatów sportu. Bez względu na to, gdzie jesteś i jakie masz zobowiązania, zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi wynikami i wydarzeniami sportowymi. To nie tylko aplikacja, to brama do fascynującego świata sportu, która czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!