fbpx
Arena MTP Poznań

MTP Poznań

0 👤
Pojemność areny

Gale które odbyły się

Stanisława Wyspiańskiego 33, 60-751 Poznań

Arena MTP Poznań – położenie

Hala widowiskowo-sportowa ARENA to charakterystyczny punkt na mapie Poznania. Zlokalizowana jest w centrum miasta, w otoczeniu rozległego parku. To miejsce spotkań poznaniaków i gości na różnych wydarzeniach, takich jak koncerty, imprezy sportowe, festyny, targi oraz spotkania integracyjne. Obecnie trwa modernizacja ikonicznego obiektu, który po modernizacji będzie mógł pomieścić aż 9000 osób. Arena MTP Poznań jest położona w odległości 1,2km od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 3,4km od Starego Rynku.

Gale sportowe na Arena MTP Poznań

W hali ARENA MTP Poznań organizowane są różne gale sportowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Obiekt jest dobrze wyposażony i przygotowany do organizacji zawodów sportowych, a także imprez kulturalnych i edukacyjnych.

Arena MTP Poznań – Opinie

Opinie na temat ARENA MTP Poznań są bardzo pozytywne. Mieszkańcy Poznania doceniają ten ikoniczny obiekt, który jest miejscem wielu ważnych wydarzeń w mieście. Wielu ludzi uważa ARENĘ MTP Poznań za jedno z najważniejszych miejsc w mieście, gdzie organizowane są ważne wydarzenia dla społeczności. Po zakończeniu modernizacji obiekt będzie jeszcze lepiej przygotowany do organizacji imprez dla dużej liczby osób.

Stanisława Wyspiańskiego 33, 60-751 Poznań

Ciekawe teksty: