fbpx
Alberto składa protest od walki z Kubańczykiem

Alberto składa protest od walki z Kubańczykiem

Spis treści - Alberto składa protest od walki z Kubańczykiem

Kontrowersyjny werdykt po walce Alberto Simao i Jakuba Flasa na gali FAME MMA wzbudził ogromne kontrowersje wśród fanów i zawodników. Zwycięstwo przyznane „Kubańczykowi” wywołało lawinę komentarzy i podejrzeń o „oszustwo”. Alberto postanowił zareagować na kontrowersje, składając oficjalny protest od werdyktu sędziów. Po emocjonującym starciu na FAME MMA we Wrocławiu, sędziowie orzekli zwycięstwo Jakuba Flasa nad Alberto Simao. Jednak nie wszyscy byli zgodni z tą decyzją. Wiele osób związanych z federacją, a także kibice, wyraziło swoje zdziwienie i niezadowolenie z wyniku walki. Część fanów zarzucała, że sędziowie byli stronniczy i faworyzowali Flasa.

Kubańczyk odpowiada na zarzuty Alberto po walce

Zawodnik nie krył swojego rozczarowania i zaskoczenia po tym, jak ogłoszono zwycięzcę walki. Jego zdaniem to on dominował przez większą część pojedynku, ale nie otrzymał odpowiedniej punktacji sędziów. Zawodnik wyraźnie nie ukrywał swojego oburzenia i zdenerwowania z powodu przegranej. Na kontrowersje zareagował także sam Jakub Flas, który odpowiedział na zarzuty i wątpliwości. Młody zawodnik przyznał, że walka była bardzo wyrównana, ale zgodnie z punktacją sędziów, to on zasłużył na zwycięstwo. Flas podkreślił, że walka była pełna zażartej walki, ale on skutecznie wykorzystał swoją taktykę i unikał niepotrzebnego ryzyka.

Fame MMA odnosi się do werdyktu

FAME MMA również wypowiedziało się na temat kontrowersyjnego werdyktu, twierdząc, że walka była bardzo wyrównana i obaj zawodnicy zaprezentowali świetny poziom. Decyzję sędziów uznali za wiążącą i oficjalną. Jednak postawa Alberta Simao i głosy fanów wyrażające niezadowolenie mogą skłonić federację do ponownego zbadania sprawy.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!