fbpx
mortalcioyt

Mortalcio

Zawodnik MMA Mortalcio

Biogram

Mortalcio - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mortalcio - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mortalcio – kim jest?

Patryk to twórca internetowy, który urodził się 23 lipca 1999 roku. Od 2009 roku mieszkał w Anglii, ze względu na to, że jego rodzice wyjechali tam do pracy. Patryk, kiedy tylko nadarzyła się taka okazja wrócił do Polski. Ze względu na jego bardzo dobry kontakt z rodzicami, rozłąka z nimi była dla niego bardzo ciężka. Jego partnerką była Wiktoria Bochnak, z którą był w związku ponad 5 lat. 

Patryk Baran – biografia

Mortalcio w lipcu 2020 roku założył ekipę, która nosiła nazwę “kumple”. Znajomi nagrywali filmy przez cały rok i byli nierozłączni. Wówczas codziennie tworzyli treści, które umieszczali na platformie YouTube. Patryk już od początku swojej kariery na YouTube chciał nagrywać muzykę i coraz częściej na jego kanale pojawiały się utwory muzyczne, w których jak sam twierdzi bardzo dobrze się odnajduje.

Mortalcio – kariera w MMA

W 2020 roku wystąpił na gali Fame MMA 8. Mortalcio zmierzył się wówczas w oktagonie z Mariuszem 'Hejterem’ Słońskim i wygrał przez poddanie. Jego kolejna walka odbyła się na gali z numerem 9. Patryk wskoczył na zastępstwo i przegrał z Krychą w drugiej rundzie tego pojedynku. Od tamtego czasu nie zobaczyliśmy go w oktagonie Fame MMA.

Mortalcio - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Mortalcio

Data urodzenia (ile ma lat?): 23 lipca 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mortalcio - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mortalcio - Newsy