fbpx
Zofia Rybicka

Zofia Rybicka

Zawodnik MMA Zofia Rybicka

Biogram

Zofia Rybicka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Zofia Rybicka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Zofia Rybicka – kim jest?

Zofia Rybicka to piękna polska zawodniczka MMA, która szybko zyskuje popularność na scenie sportowej. Jej nie tylko umiejętności w walce, ale również urok i naturalne piękno przyciągają uwagę fanów sztuk walki.

Zofia Rybicka – modelka

Jednak to nie tylko sport jest pasją Zofii. Oprócz treningów na macie, wyraża się również przed obiektywem aparatu. Jej mediach społecznościowych można znaleźć liczne sesje zdjęciowe, na których zaprezentowana jest w pełnej krasie. Zjawiskowa blondynka przyciąga uwagę ponad 11 tysięcy obserwujących, którzy cieszą się z każdego jej sukcesu.

Zofia Rybicka – klub

Zofia Rybicka trenuje w renomowanym klubie Mighty Bulls Gdynia, gdzie jej postępy są nadzorowane przez doświadczonego trenera Grzegorza Jakubowskiego. To właśnie tam rozwija swoje umiejętności i doskonali swoje techniki walki. Jej determinacja i poświęcenie przynoszą efekty, czego dowodem jest zdobycie medalu Pucharu Polski w amatorskim MMA.

Zofia Rybicka – kariera MMA

Choć Zofia jest na początku swojej profesjonalnej kariery, jej pasja i zaangażowanie w sztuki walki są niezaprzeczalne. Jej pierwsza walka odbyła się na gali ALMMA 193 w 2021 roku. Mimo przegranych pojedynków, Rybicka nie poddaje się i dąży do udowodnienia swojej wartości na arenie MMA.

Zofia Rybicka – FEN

Nadchodzące wyzwanie dla Zofii Rybickiej to starcie z doświadczoną Pauliną Ilnicką na gali FEN. To będzie jej pierwsza walka w ramach tej prestiżowej federacji, a Zofia jest zdeterminowana, by zaprezentować się w jak najlepszym świetle. Jej ambicja, siła i determinacja są motorem napędowym, który napawa ją pewnością siebie przed tym starciem.

Zofia Rybicka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Zofia Rybicka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Zofia Rybicka - Newsy