fbpx
Young Leosia

Young Leosia

Zawodnik MMA Young Leosia

Biogram

Young Leosia - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Young Leosia - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Young Leosia?

Young Leosia, wcześniej znana jako Sara, to jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Sara Leokadia Sudoł, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, urodziła się 13 sierpnia 1998 roku w Szczecinie. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o jej artystyczną i życiową podróż.

Young Leosia – Edukacja

Sara uczęszczała do IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. To tutaj zaczęła rozwijać swoje zainteresowanie hip-hopem i dancehallem, co stanowiło fundament jej muzycznego rozwoju.

Young Leosia – Początki Kariery

Po ukończeniu szkoły zdecydowała się kontynuować swoją edukację muzyczną w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej, gdzie zdobywała cenne umiejętności wokalne. Jednak jej pasja sięgała dalej niż tylko śpiew. Zdała również państwowy egzamin z realizacji dźwięku, co stanowiło istotny element jej wszechstronnego przygotowania do kariery artystycznej.

Young Leosia – Początki Muzycznej Drogi

Sara rozpoczęła swoją muzyczną podróż jako DJ-ka w klubach, takich jak Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska czy Newonce Bar. To były pierwsze kroki w przemyśle muzycznym, które doprowadziły ją do podjęcia decyzji o rozpoczęciu kariery wokalnej. Jej pierwsze kroki jako Young Leosia na muzycznej scenie miały miejsce w 2015 roku, kiedy to nagrała swoje pierwsze piosenki. Niestety, te wcześniejsze produkcje nie zdobyły wielkiej popularności.

Young Leosia – Żabson

Sara zyskała szerszą rozpoznawalność dzięki współpracy z innymi artystami. Jednym z kluczowych momentów w jej karierze było wydanie singla „ULALA” w październiku 2020 roku. Wspólnie z Żabsonem, Beteo i Boruccim stworzyła utwór, który dostał się na polskie listy przebojów na platformach takich jak Apple Music, iTunes i Spotify.

Young Leosia – Szklanki

Jednak prawdziwym przełomem okazał się singel „Szklanki”, który zdobył szczyt polskiej listy przebojów na Apple Music i Spotify. Teledysk do tego utworu zgromadził ponad 32 miliony wyświetleń na YouTube. Sukces ten otworzył drzwi do wydania debiutanckiego albumu pt. „Hulanki” i umocnił pozycję Young Leosii na scenie muzycznej.

Young Leosia – Kolejne Sukcesy

W 2022 roku Sukanek podjęła odważną decyzję o opuszczeniu wytwórni Internaziomale, z którą współpracowała wcześniej, i założeniu własnej wytwórni o nazwie Baila Ella Records. To świadczy o jej niezależności i determinacji w budowaniu własnej marki. Artystka nie zwalnia tempa. W 2023 roku wzięła udział w projekcie club2020, nagrywając utwory z innymi znanymi raperami. To tylko jedna z wielu wspaniałych rzeczy, które Young Leosia ma jeszcze do zaoferowania swoim fanom.

Young Leosia - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Young Leosia

Data urodzenia (ile ma lat?): 13 sierpnia 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecin

Young Leosia - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Young Leosia - Newsy