fbpx
Yasmin Guimarães

Yasmin Guimarães

Zawodnik MMA Yasmin Guimarães

Biogram

Yasmin Guimarães - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Yasmin Guimarães - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Yasmin Guimarães – MMA, kariera w KSW

Yasmin Guimarães to brazylijska zawodniczka MMA, która od kilku lat rywalizuje w jednej z największych europejskich organizacji MMA – KSW. Yasmin zyskała uznanie kibiców dzięki swojemu wszechstronnemu stylowi walki i skutecznemu wykorzystywaniu swoich umiejętności.

Guimarães zadebiutowała w KSW w 2023 roku i już w swojej pierwszej walce udowodniła, że jest groźnym rywalem dla każdej przeciwniczki.

Yasmin Guimarães – Brazylia

Yasmin Guimarães pochodzi z Brazylii – kraju, który słynie z bogatej tradycji sportów walki. Brazylijki od lat są uważane za jedne z najlepszych zawodniczek MMA na świecie i mają wiele sukcesów na swoim koncie.

Guimarães od najmłodszych lat interesowała się sportami walki i rozpoczęła treningi już jako dziecko. W Brazylii trenowała m.in. brazylijskie jiu-jitsu oraz muay thai – tradycyjną tajską sztukę walki.

Dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu, Yasmin Guimarães stała się jedną z najbardziej obiecujących zawodniczek MMA w Brazylii. Jej talent został zauważony przez trenerów i promotory, co otworzyło jej drogę do kariery zawodowej w KSW.

Dzięki jej wysokiej jakości technice walki i niezłomnej determinacji, Yasmin Guimarães zdobyła rzesze fanów w Polsce i na całym świecie. Brazylijka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników KSW i z pewnością będzie w stanie osiągnąć jeszcze wiele sukcesów w swojej karierze.

Yasmin Guimarães - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.11.30

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Brazylia

Yasmin Guimarães - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Yasmin Guimarães - Newsy