fbpx
Wiktoria "Wikulenta" Natanek

Wiktoria "Wikulenta" Natanek

Zawodnik MMA Wiktoria "Wikulenta" Natanek

Biogram

Wiktoria "Wikulenta" Natanek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiktoria "Wikulenta" Natanek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Wiktoria „Wikulenta” Natanek?

W świecie mediów społecznościowych pojawiają się czasem postacie, które przechodzą z wirtualnej rzeczywistości na ring, zdobywając uwagę swoją odwagą i determinacją. Jedną z takich postaci jest Wiktoria „Wikulenta” Natanek, młoda influencerka, która na jednej z najważniejszych gal MMA w Polsce, Bita Śmietanka 2, stawiła czoła rywalce w ringu.

Wiktoria Natanek – wiek

Wikulenta, czyli Wiktoria Natanek, to nazwa, która zyskała rozgłos głównie na Instagramie, gdzie buduje swoją społeczność obserwatorów. Młoda kobieta, mająca obecnie 20 lat, to postać otwarta na nowe wyzwani. Pomimo braku dokładnych informacji na temat daty urodzenia, można wywnioskować z jej mediów społecznościowych, że jest niedawno po ukończeniu szkoły i obecnie kontynuuje naukę na studiach.

Wiktoria Natanek – Bita Śmietanka 2

16 grudnia 2023 roku stało się przełomem w jej dotychczasowej karierze. Wikulenta postanowiła nie tylko być online, ale wziąć udział w rzeczywistej walce na gali Bita Śmietanka 2. Jej rywalką była Zuzanna „Meesyka” Komorowska. Choć walka była zacięta, to ostatecznie zwycięstwo przypadło Meesyce, która wygrała pojedynek przez decyzję sędziów.

Wiktoria Natanek – życie prywatne

Jednym z czynników, które przyciągają do Wikulenty uwagę, jest tajemniczość. Pomimo obecności w mediach społecznościowych, nie ujawnia zbyt wiele ze swojego prywatnego życia. Skupia się raczej na swojej przygodzie z influencerstwem oraz teraz na sportowej karierze w MMA.

Wiktoria "Wikulenta" Natanek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: Boks, K-1

Pseudonim: Wikulenta

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiktoria "Wikulenta" Natanek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria "Wikulenta" Natanek - Newsy