fbpx
Wiktoria Okon

Wiktoria Okon

Zawodnik MMA Wiktoria Okon

Biogram

Wiktoria Okon - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiktoria Okon - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiktoria Okon – kim jest?

Wiktoria Okon to młoda kobieta zainteresowana komunikacją i marketingiem. Studiuje Public Relations i Social Media, co jest związane z jej planami na przyszłość. Wiktoria chciałaby działać w social mediach, ale bardziej z backstage, czyli z obsługi marketingowej, a nie jako influencerka czy celebrytka.

Wiktoria Okon – program Goats

Wiktoria Okon wzięła udział w programie Goats, gdzie miała szansę na randkę z zawodnikiem Fame MMA – Kacprem Błońskim. W programie zaprezentowała się jako skromna i ambitna studentka, która w przyszłości chce zająć się social mediami i marketingiem. Niestety, Kacper Błoński nie wybrał Wiktorii, która odpadła w drugim etapie.

Wiktoria Okon – dalsze losy

Po programie Goats, Wiktoria Okon nadal koncentruje się na swojej edukacji i karierze zawodowej. Na jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć relację z treningów oraz podróży.

Wiktoria Okon – kariera MMA

Pomimo udziału w programie Goats, Wiktoria Okon nie wykazuje większego zainteresowania sportami walki, a jej głównym obszarem zainteresowań pozostaje komunikacja i marketing. Nie ma również informacji o tym, że otrzymała propozycję walki w jakiejkolwiek federacji MMA.

Wiktoria Okon - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: wiktoria_okon_

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Wiktoria Okon - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria Okon - Newsy