fbpx
wiktoria od mixera

Wiktoria od Mixera

Zawodnik MMA Wiktoria od Mixera

Biogram

Wiktoria od Mixera - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wiktoria od Mixera - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiktoria od Miksera – kim jest?

Wiktoria, znana jako „Wiktoria od Miksera”, to 21-letnia influencerka i osobowość internetowa, która wzięła udział w programie Goats. W tym programie zawodnik Fame MMA, Kacper Błoński wybierał swoją randkową partnerkę. Wiktoria zaczęła być rozpoznawalna w internecie przez związek z byłym członkiem ekipy Friza czyli Mixerem.

Wiktoria od Miksera – program Goats

Wiktoria dostała się do programu Goats dzięki swojemu kontrowersyjnemu zachowaniu. Przed udziałem w programie od razu po zerwaniu z Mixerem wiele rzeczy ujrzało światło dzienne. Na swoim Instagramie, Wiktoria przyznała, że była ofiarą przemoc zarówno psychicznej, jak i fizycznej ze strony swojego byłego partnera, czyli właśnie Mikołaja Magdziarza. Finalnie okazało się to kłamstwem, a Wiktoria chciała zemścić się na Mikołaju przez to, że z nią zerwał. Po poznaniu całej sprawy Kacper już na wstępie postanowił odrzucić uczestniczkę.

Wiktoria od Miksera – dalsze losy

Po całej sytuacji, Wiktoria skupiła się na swojej karierze internetowej i wykorzystała swoją popularność, aby dostać się do programu.

Wiktoria od Miksera – kariera MMA

Co do kariery w MMA, Wiktoria nie wykazywała do tej pory zainteresowania walkami w ringu. Niemniej jednak, jej popularność i kontrowersyjna osobowość mogłyby przyciągnąć uwagę federacji freak fightowych, które czerpią korzyści z takich kontrowersji.

Wiktoria od Mixera - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: _rong_w

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiktoria od Mixera - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria od Mixera - Newsy