fbpx
Wiktoria Górska

Wiktoria Górska

Zawodnik MMA Wiktoria Górska

Biogram

Wiktoria Górska - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wiktoria Górska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiktoria Górska – kim jest?

Wiktoria Górska to młoda kobieta, która wzięła udział w programie Goats. Jest przyjaciółką jest Agnieszki Jaworskiej, która również uczestniczyła w tym programie. Wiktoria, podobnie jak jej przyjaciółka, jest zainteresowana modą i podróżami. Na co dzień udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z podróży oraz swoje stylizacje.

Wiktoria Górska – program Goats

Wiktoria Górska pojawiła się w programie Goats, który polegał na tym, że zawodnik Fame MMA – Kacper Błoński, wybierał partnerkę z którą chce pójść na randkę. Wiktoria i Agnieszka postanowiły wziąć udział w programie razem, jednak na wstępie ich przyjaciółka zasłynęła swoim chamskim zachowaniem i stawianiem warunków. Wiktoria, choć też powiedziała Kacprowi, że chciałaby przejść do kolejnego etapu wraz z przyjaciółką, to jednak jej zachowanie było bardziej łagodne i nie raziło zawodnika tak bardzo, przez co ostatecznie to właśnie Wiktoria przeszła do kolejnej rundy.

Wiktoria Górska – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Wiktoria Górska wróciła do swojego życia prywatnego. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z podróży i swoimi stylizacjami, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wiktoria Górska – kariera MMA

Wiktoria Górska nie jest znana ze swoich umiejętności w sportach walki. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek chciałaby związać swoją karierę z MMA. Jednakże, po udziale w programie Goats, Wiktoria mogłaby otrzymać propozycję od jakiejś federacji freak fightowej, która zechciałaby ją zaprosić do walki. Niewykluczone, że program Goats otworzył jej drzwi do szerszej kariery, jednak na razie nie ma informacji na temat tego, czy Wiktoria ma takie plany.

Wiktoria Górska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: androfobia__

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Wiktoria Górska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria Górska - Newsy