fbpx
Wiktoria Agrignan

Wiktoria Agrignan

Zawodnik MMA Wiktoria Agrignan

Biogram

Wiktoria Agrignan - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wiktoria Agrignan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Wiktoria Agrignan?

Wiktoria Agrignan, jedna z uczestniczek programu Goats emitowanego na platformie YouTube, wzbudziła duże zainteresowanie swoją nietypową działalnością. W trakcie odcinka programu, chłopacy z Goats mieli za zadanie ustalić, która z dziewczyn rzeczywiście jest TikTokerką.

Wiktoria Agrignan – Goats

Wiktoria, druga z dziewczyn, podzieliła się w programie swoją niecodzienną pasją – nagrywaniem feety innych osób. Wyjaśniła, że podejmuje interakcję z ludźmi na ulicy, pytając ich o to, co mają na sobie. Zaczęła tę działalność w Stanach Zjednoczonych, a teraz kontynuuje ją w Polsce. W trakcie jednego z tych nagrań udało jej się nawet zdobyć opłatę w wysokości tysiąca złotych za najdroższy feet, jaki kiedykolwiek złapała. Finalnie jednak program Goats ujawnił również, że Wiktoria nie posiada nawet konta na TikToku, pomimo pierwotnych podejrzeń.

Wiktoria Agrignan – modelka

Wiktoria okazała się być modelką, której zdjęcia można znaleźć na jej profilu na Instagramie. Tam prezentuje różnorodne sesje zdjęciowe, podkreślając swoją wszechstronność i charyzmę.

Wiktoria Agrignan – kariera MMA

Mimo że dotychczas Wiktoria Agrignan nie miała okazji walczyć w MMA, program Goats i jej udział w nim mogą otworzyć przed nią drzwi do rozpoczęcia kariery we freak fightach. Jeśli Wiktoria zdecyduje się na treningi i rozwijanie swoich umiejętności w tej dziedzinie, może znaleźć się na ścieżce, która otworzy jej drzwi do freak fightowej kariery.

Wiktoria Agrignan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: wiktoria_agrignan

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Wiktoria Agrignan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria Agrignan - Newsy