fbpx
Wiksa Wiktoria

Wiksa Wiktoria

Zawodnik MMA Wiksa Wiktoria

Biogram

Wiksa Wiktoria - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wiksa Wiktoria - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Wiksa Wiktoria?

Wiksa, czyli Wiktorię, można uznać za jedną z ciekawych postaci internetowych. Jej przezwisko to Wiksa, a współpraca z różnymi projektami i związek z Robertem Pasutem przyniosły jej pewną popularność w świecie mediów społecznościowych.

Wiksa Wiktoria – Robert Pasut

Wiksa była partnerką Roberta Pasuta. Para była razem przez około 2 lata, jednak ich związek dobiegł końca w kwietniu 2022 roku. O ich rozstaniu poinformowali publicznie, nagrywając smutny film, którym ogłosili koniec swojej relacji.

Wiksa Wiktoria – kariera internetowa

Sama Wiksa również działa w internecie i tworzy treści na swoim kanale o nazwie wiksawiktoriaVLOG. Jej kariera internetowa rozpoczęła się od nagrywania filmów na jednym z popularnych kanałów o nazwie Abstrachuje. Następnie związała się z Robertem Pasutem, co przyniosło jej większą rozpoznawalność.

Wiksa Wiktoria – Wardęga

Po zakończeniu związku dołączyła do zespołu Wardęgi, gdzie zajmowała się przeprowadzaniem wywiadów z zawodnikami. Wyróżniała się nietypowym podejściem i zadawaniem dziwnych pytań, które ciekawie uzupełniały materiały związane z danymi sportowcami.

Wiksa Wiktoria – Goats

Obecnie Wiksa jest częścią ekipy Goats, gdzie pełni rolę asystentki. Możemy zobaczyć ją na kanale Ambasady, współpracując z innymi członkami zespołu. Ponadto, często występuje na Aferkach wspólnie z Boxdelem i Ulfikiem.

Wiksa Wiktoria – Ulfik

Wikse częso możemy widywać z Ulfikiem. Ulfik jest również popularnym twórcą treści, a ich wspólne filmy i vlogi przyciągają uwagę społeczności internetowej. Wiksawiktoria i Ulfik nie zaprzeczają spekulacjom na temat swojej relacji i czasem sugerują, że coś ich łączy poza tworzeniem treści.

Wiksa Wiktoria – kariera MMA

Wiksa z pewnością wzbudza zainteresowanie swoją osobowością i aktywnością w mediach społecznościowych. Jej nietypowe podejście do tworzenia treści i współpraca z różnymi projektami przyciągają uwagę widzów. Mimo że jej związek z Robertem Pasutem dobiegł końca, Wiksa nadal kontynuuje rozwijanie swojej kariery online, a przyszłość może przynieść jeszcze wiele interesujących projektów i możliwe że zobaczymy ją jeszcze w oktagonie Fame MMA.

Wiksa Wiktoria - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wiksa

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Wiksa Wiktoria - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiksa Wiktoria - Newsy