fbpx
Weronika Miśkiewicz

Weronika Miśkiewicz

Zawodnik MMA Weronika Miśkiewicz

Biogram

Weronika Miśkiewicz - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Weronika Miśkiewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Weronika Miśkiewicz – kim jest?

Weronika Miśkiewicz to 19-letnia studentka prawa, która stała się znana szerszej publiczności po udziale w programie Goats. Program polegał na tym, że zawodnik Fame MMA, czyli Kacper Błoński, wybiera partnerkę z którą chce pójść na randkę. Weronika była uczestniczką, której udało się wygrać program. Uczestniczka zdradziła nam również, że przez 2/3 lata schudła około 27 kilo.

Weronika Miśkiewicz – program Goats

Weronika zrobiła spore wrażenie na Kacprze, który opisywał ją jako miłą, sympatyczną i normalną dziewczynę. Młoda studentka zdobyła sympatię widzów dzięki swojemu poczuciu humoru, uśmiechowi i naturalności. Jednakże, finalnie Weronika zdecydowała się na wybór pieniędzy zamiast randki z Kacprem, co spotkało się z pewnym rozczarowaniem ze strony zawodnika.

Weronika Miśkiewicz – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Weronika kontynuuje swoje studia prawnicze. Nie wiadomo na razie, czy ma w planach kontynuować swoją karierę medialną, czy też skupić się na nauce i zdobywaniu doświadczenia zawodowego.

Weronika Miśkiewicz – kariera MMA

Weronika nie ma na swoim koncie żadnych walk w MMA, jednakże po udziale w programie Goats może otrzymać propozycję od jakiejś federacji freak fightowej. Dla wielu kobiet, w tym dla Weroniki, program otworzył drzwi do szerszej kariery, również w dziedzinie sportów walki.

Weronika Miśkiewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: wmiskiewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): 2004 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Weronika Miśkiewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Weronika Miśkiewicz - Newsy