fbpx
Vladyslava Pavliuk

Vladyslava Pavliuk

Zawodnik MMA Vladyslava Pavliuk

Biogram

Vladyslava Pavliuk - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Vladyslava Pavliuk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Vladyslava Pavliuk?

W oceanie mediów społecznościowych, gdzie rzeczywistość splata się z fikcją, pojawiają się postacie, które przyciągają naszą uwagę swoją autentycznością i wyjątkowymi historiami. Vladyslava Pavliuk, 25-letnia uczestniczka programu „MILFY kontra GOATS”, to właśnie taka postać, która pozostawiła ślad w sercach widzów, zdobywając uznanie swoją odwagą i pewnością siebie.

Vladyslava Pavliuk – Goats

Vlada weszła do programu jako młoda mama synka o imieniu Lionel. Jej pewność siebie i obecność ducha były nieodparte, a obecność męża przy jej boku dodawała historii dodatkowego blasku. Jej opowieść o wcześniejszych randkach z jednym z Goatsów wzbudziła dodatkowe emocje i zainteresowanie, dodając tajemniczego elementu do jej historii.

Vladyslava Pavliuk – Makijażystka

Ta młoda matka nie tylko wyznaczyła nowe standardy w programie, ale także w branży wizażu, w której jest profesjonalistką. Prowadzenie Szkoleń/Lekcji makijażu to tylko część jej ekscytującej kariery. Jej historia wzbudziła zainteresowanie i wzbogaciła program o prawdziwą matczyną obecność.

Vladyslava Pavliuk – Finał Goats

Jednak co najważniejsze, okazało się, że jej historia była prawdziwa, a ona była jedyną matką w programie. Jej uczciwość i otwartość na wyjawienie prawdy przyciągnęły zarówno uwagę Goatsów, jak i widzów, uczyniły ją symbolem matczynej siły i determinacji.

Vladyslava Pavliuk – Kariera MMA

Jej udział w „MILFY kontra GOATS” to nie tylko chwilowe wydarzenie w jej życiu. To potencjalny punkt wyjścia do jeszcze większych możliwości. Czy Vlada Pavliuk podzieli się swoją siłą i determinacją w świecie MMA? Czy może skieruje swoje umiejętności wizażystki w kierunku jeszcze bardziej ekscytujących projektów? Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, jej historia pozostanie inspirującym przypomnieniem o potędze matczynego ducha i indywidualnych osiągnięć.

Vladyslava Pavliuk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: pavliuk.vladyslava

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Vladyslava Pavliuk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Vladyslava Pavliuk - Newsy