fbpx
Viktor Cervinsky

Viktor Cervinsky

Zawodnik MMA Viktor Cervinsky

Biogram

Viktor Cervinsky - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Viktor Cervinsky - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Viktor Cervinsky?

Świat mieszanych sztuk walki szybko zyskuje nowe oblicza, a jednym z nich jest obiecujący debiutant z Czech – Viktor Cervinsky. Zaledwie w ciągu jednego roku, ten utalentowany zawodnik stoczył cztery walki, wszystkie zakończone zwycięstwem, z czego trzy przed czasem.

Viktor Cervinsky – osiągnięcia

Jego ostatnie osiągnięcie w ringu, poddanie Davida Hoska na gali Real Fight Arena, nie tylko przyniosło mu kolejne zwycięstwo, ale również tymczasowy pas mistrzowski organizacji. Ten sukces to tylko jedno z wielu osiągnięć Cervinsky’ego, który wcześniej zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021, potwierdzając swoje umiejętności na arenie amatorskiej.

Viktor Cervinsky – KSW

Teraz, jako nowa twarz w świecie zawodowego MMA, Cervinsky przygotowuje się do swojego debiutu w KSW, gdzie zmierzy się z Jakubem Koziorzębskim. To będzie jego pierwsze starcie z polskim przeciwnikiem, co dodaje dodatkowej pikantności temu pojedynkowi. Walka odbędzie się w limicie wagi półśredniej, co zapowiada emocjonujące starcie między dwoma utalentowanymi i ambitnymi zawodnikami. Polski publiczność będzie trzymać kciuki za swojego reprezentanta, który liczy na przełamanie i odniesienie swojego czwartego zwycięstwa dla KSW, a dziesiątego ogółem na zawodowych ringach MMA.

Viktor Cervinsky – kariera MMA

Viktor Cervinsky to bez wątpienia nazwisko, które będzie trzeba śledzić w światku MMA, jako kolejna obiecująca gwiazda, gotowa zawojować światową scenę mieszanych sztuk walki. Czy jego talent i determinacja pozwolą mu osiągnąć szczyt sukcesu? Tego dowiemy się już niebawem, kiedy staną naprzeciwko siebie w oktagonie KSW.

Viktor Cervinsky - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Viktor Cervinsky - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Viktor Cervinsky - Newsy