fbpx
Václav "Bad Boy" Sivák

Václav "Bad Boy" Sivák

Zawodnik MMA Václav "Bad Boy" Sivák

Biogram

Václav "Bad Boy" Sivák - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Václav "Bad Boy" Sivák - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Václav Sivák?

Václav Sivák, urodzony 27 maja 1999 roku w Ostrawie, Czechy, to nie tylko imponujący kickboxer, ale również niepokonany mistrz świata w wadze półśredniej WAKO-PRO. Jego życiowa historia i sportowe osiągnięcia sprawiają, że stanowi niezaprzeczalny punkt odniesienia dla młodych adeptów sztuk walki.

Václav Sivák – dzieciństwo

Václav Sivák zaczął swoją sportową podróż w wieku 6 lat, ucząc się sztuk walki od podstaw, a konkretnie karate. Jednak zbyt mocne uderzenia często przekreślały jego wysiłki. Nie zraził się jednak i w wieku 11 lat postawił na Muay Thai, co okazało się kluczowym momentem w jego karierze.

Václav Sivák – amatorskie walki

Pod okiem trenera Viktora Petrlíka w Hamr Gym w Ostrawie, Sivák osiągnął imponujący rekord 94-5 w amatorskim kickboxingu. To była tylko zapowiedź tego, co miało nadejść w jego profesjonalnej karierze.

Václav Sivák – osiągnięcia

Rok 2019 przyniósł historyczny moment dla Czech. Václav Sivák stał się pierwszym Czechem, który zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Seniorów WAKO. To wydarzenie potwierdziło jego dominację na światowej scenie kickboxingu.

Václav Sivák – walki

Sivák nie ograniczał swoich sukcesów tylko do międzynarodowej sceny. Jego pasja do walki przyniosła mu serię zwycięstw, w tym decydujące nokauty. Wygrane z takimi rywalami jak Lukas Mandinec czy Benjamin Horvath potwierdzają jego wszechstronność.

Václav Sivák – kontuzje

Choć kariera Siváka nie była wolna od kontuzji, jego determinacja nie znała granic. Mimo wycofania się z turnieju z powodu urazu nogi, wrócił jeszcze silniejszy, zdobywając imponujące zwycięstwa nad takimi przeciwnikami jak Marian-Florin Soare czy Ruslan Toktharov.

Václav Sivák – obrona tytułu

Wiele wyzwań stanęło na drodze Václava Siváka, ale żaden z nich nie był w stanie zahamować jego marszu po tytuły. Mistrzostwa świata WAKO-PRO czy obrony tytułów RFA to tylko kolejne strony w jego sportowej opowieści.

Václav Sivák

Choć kontuzje i wyzwania nie uniknione są w świecie sportów walki, Václav Sivák pozostaje inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o osiągnięciu najwyższych szczytów. Jego walka nie kończy się w ringu – to także opowieść o determinacji, pasji i nieustannym dążeniu do perfekcji. Niepokonany „Matrix” z Czech nadal pozostaje w centrum uwagi, gotów stawiać czoła kolejnym wyzwaniom na arenie międzynarodowej.

Václav "Bad Boy" Sivák - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Muay Thai

Pseudonim: Bad Boy

Data urodzenia (ile ma lat?): 27 maja 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Václav "Bad Boy" Sivák - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Václav "Bad Boy" Sivák - Newsy