fbpx
Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Zawodnik MMA Tomasz Oświeciński

Biogram

Tomasz Oświeciński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Oświeciński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Tomasz Oświeciński?

Tomasz Oświeciński to postać, która z powodzeniem łączy w sobie różne dziedziny życia – od aktorstwa po sporty walki. Jego wszechstronność i determinacja sprawiają, że jest jedną z ciekawszych postaci w polskim show-biznesie.

Tomasz Oświeciński – życiorys

Tomasz Oświeciński urodził się 6 stycznia 1973 roku w Białymstoku. Jego zainteresowanie sportem, zwłaszcza sportami walki, pojawiło się już we wczesnym dzieciństwie, gdy trenował judo. Jednak to aktorstwo stało się jego pierwszą pasją zawodową.

Tomasz Oświeciński – kariera aktorska

Swoją karierę aktorską Tomasz Oświeciński rozpoczął w 2010 roku, gdzie zagrał epizodyczną rolę w popularnym serialu „Klan”. Od tego momentu regularnie pojawiał się na ekranach telewizorów, grając w różnych produkcjach telewizyjnych i kinowych. Jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych ról jest rola Marcina „Stracha” Opałki w filmach Patryka Vegi: „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Tomasz Oświeciński – kariera w MMA

Pomimo sukcesów w aktorstwie, Tomasz Oświeciński nie zapomniał o swojej pasji do sportów walki. W 2017 roku podpisał kontrakt z federacją mieszanych sztuk walki, KSW. Jego debiutancka walka na gali KSW 41 przeciwko rapperowi Popkowi zakończyła się zwycięstwem, co dowiodło, że Oświeciński ma talent i determinację, aby odnieść sukces w tej dziedzinie. Niestety, druga walka, która odbyła się na gali KSW 44, zakończyła się porażką przez nokaut. Pomimo tego setbacku, Oświeciński nie poddał się i kontynuował treningi, gotowy na kolejne wyzwania.

Tomasz Oświeciński – Fame MMA

Po 6-letniej przerwie od walk MMA, Tomasz Oświeciński zadebiutuje dla federacji typu freak show fight – Fame MMA. Jego pojedynek z bardziej doświadczonym Adrianem Ciosem na gali Fame 21: Pretendent już teraz budzi ogromne zainteresowanie i spekulacje wśród fanów sportów walki.

Tomasz Oświeciński – programy telewizyjne

Oprócz aktorstwa i sportów walki, Tomasz Oświeciński brał udział w różnych programach telewizyjnych, takich jak „Agent – Gwiazdy” czy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Udowadnia tym samym, że jest wszechstronną osobowością, która potrafi odnosić sukcesy w różnych dziedzinach.

Tomasz Oświeciński – życie prywatne

Tomasz Oświeciński, znany również jako „Strachu”, to postać o niezwykle bogatej i burzliwej historii życiowej. Jego determinacja, pasja i wszechstronność sprawiają, że zawsze warto śledzić jego poczynania na scenie aktorskiej i sportowej. Poza kamerą, Tomasz Oświeciński cieszy się życiem rodzinnym. Ze swoją żoną Aleksandrą ma córkę Maję, która przyszła na świat w 2009 roku.

Tomasz Oświeciński – więzienie

Jednak w przeszłości Oświeciński był również obiektem kontrowersji. W 1999 roku został skazany na dwa lata pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Po latach pojawiły się doniesienia, że współpracował z policją, co wywołało burzliwe dyskusje w mediach i wśród społeczności sportowej.

Tomasz Oświeciński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Strachu

Data urodzenia (ile ma lat?): 6 stycznia 1973 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Białystok

Tomasz Oświeciński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Oświeciński - Newsy