fbpx
Tomasz Ostrowski

Tomasz Ostrowski

Zawodnik MMA Tomasz Ostrowski

Biogram

Tomasz Ostrowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Ostrowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Ostrowski – kim jest?

Tomasz Ostrowski, utalentowany 28-letni zawodnik, wyróżniający się swoimi umiejętnościami w mieszanych sztukach walki. Zawodnik ten trenuje na co dzień w renomowanym klubie Samuraj Gym, będącym częścią Artnox Fight Sport.

Tomasz Ostrowski – Babilon MMA

W 2022 roku Tomasz „Ostry” Ostrowski zaprezentował się na gali Babilon MMA 28, gdzie w walce semi-pro zwyciężył Krzysztofa Pitonia. To starcie potwierdziło jego umiejętności i zdolności jako wszechstronnego zawodnika MMA.

Tomasz Ostrowski – MMA Polska

Jeszcze większe wrażenie zrobił podczas Mistrzostw MMA Polska, które odbyły się w czerwcu 2021 roku, gdzie Ostrowski pokonał Jana Fankulewskiego. To zwycięstwo pozwoliło mu zdobyć jeszcze większe uznanie w środowisku MMA, a także wskazało na jego potencjał i determinację.

Tomasz Ostrowski – walki

W swojej karierze amatorskiej Tomasz Ostrowski stoczył imponującą liczbę 12 walk, z czego 10 zakończył zwycięstwami. To świadczy o jego wytrzymałości, zaangażowaniu i zdolnościach technicznych, które stale rozwija pod okiem swojego trenera.

Tomasz Ostrowski – FEN

Jego debiut na zawodowym ringu miał miejsce podczas gali FEN 42, która odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim. Choć nie odniósł tam zwycięstwa, miało to ogromne znaczenie dla jego kariery, umożliwiając mu zdobycie cennego doświadczenia i dalszy rozwój jako zawodnik MMA. Od 2022 roku Tomasz Ostrowski związał się z prestiżową federacją FEN (Fight Exclusive Night), gdzie miał już okazję stoczyć dwie walki. Obecnie przygotowuje się do swojego występu na gali FEN 47, gdzie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem, Dariuszem Hrehorowiczem. To będzie dla niego kolejna szansa, aby udowodnić swoje umiejętności i sięgnąć po kolejne zwycięstwo.

Tomasz Ostrowski – wzrost

Jego wzrost wynoszący 189 centymetrów oraz wszechstronność techniczna sprawiają, że Ostrowski jest groźnym rywalem dla każdego przeciwnika w klatce. Jego imponujący dorobek w karierze amatorskiej, świadczy o jego dominacji w kategorii wagowej.

Tomasz Ostrowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ostry

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Srebna Góra

Tomasz Ostrowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Ostrowski - Newsy