fbpx
Tobiasz Le

Tobiasz Le

Zawodnik MMA Tobiasz Le

Biogram

Tobiasz Le - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Tobiasz Le - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Tobiasz Le?

Tobiasz Le, reprezentujący klub Octagon Team Cieszyn, szykuje się do swojego debiutanckiego występu w jednej z najważniejszych organizacji mieszanych sztuk walki w Europie, KSW. Młody zawodnik, który wciąż ma 29 lat, ma już na swoim koncie cztery zawodowe walki, z trzema zwycięstwami i jedną porażką.

Tobiasz Le – Początki Kariery

Tobiasz Le to doskonały przykład zawodnika, który błyskawicznie zdobywa uznanie w świecie MMA. Rozpoczął swoją zawodową karierę jako zawodnik KSW podczas gali KSW 87, a jego pierwszym rywalem jest Carl McNally. Nie jest to jednak jego pierwszy występ w zawodowym MMA. Debiutował na gali Babilon MMA 28, gdzie odniósł zwycięstwo nad Bartoszem Stawinogiem. Następnie przyszły trzy walki w organizacji Real Fight Arena w Słowacji, gdzie uzyskał bilans dwóch zwycięstw i jednej porażki.

Tobiasz Le – KSW

Tobiasz Le, mimo swojego młodego wieku, zaprezentował już imponujący talent i umiejętności w walce. Jego styl walki jest dynamiczny i agresywny, a w ringu nie brakuje mu determinacji. Debiut w KSW to ogromny krok w przód w jego karierze, i fani MMA z niecierpliwością czekają na jego występ na gali KSW 87.

Tobiasz Le – Walki

Dla Tobiasza Le walka z Carlem McNally to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich umiejętności na dużym, międzynarodowym wydarzeniu, ale także szansa na zdobycie rozgłosu i uznania w świecie MMA. Jego przeciwnik, Carl McNally, również to utalentowany zawodnik, więc możemy spodziewać się zaciętej walki.

Tobiasz Le

Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na debiut Tobiasza Le na gali KSW 87 i zobaczyć, czy młody zawodnik zdoła zapisać się złotymi zgłoskami w historii tej prestiżowej organizacji MMA.

Tobiasz Le - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.09.14

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Tobiasz Le - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tobiasz Le - Newsy