fbpx
Szymon Szykulski

Szymon Szykulski Wąski

Zawodnik MMA Szymon Szykulski Wąski

Biogram

Szymon Szykulski Wąski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Szymon Szykulski Wąski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Szymon Szykulski – kim jest?

Szymon Szykulski jest znany również jako Wąski, to młody i ambitny sportowiec, który kieruje się pasją i determinacją w dążeniu do swoich marzeń. W wieku 21 lat, reprezentuje siłę i wytrwałość w świecie sportu.

Szymon Szykulski – motto

Jego motto brzmi: „Marzenia trzeba spełniać, a nie tylko w nie wierzyć.” To zdanie doskonale odzwierciedla podejście Szymona do życia. On nie tylko wierzy w swoje marzenia, ale również podejmuje konkretne działania, aby je zrealizować.

Szymon Szykulski – piekarnia

Szymon jest właścicielem piekarni, gdzie spełnia kolejne ze swoich marzeń. Jednym z nich było wystąpienie na gali w formule K1. Pasja do sportów walki jest dla niego czymś więcej niż tylko hobby – to spełnienie i wyzwanie, które napędza go do ciężkich treningów i doskonalenia swoich umiejętności.

Szymon Szykulski – WiP

Gala charytatywna, na której Szymon walczył, jest dla niego nie tylko okazją do pokazania swoich umiejętności, ale także szansą na pomaganie innym. Wierzy, że sport może być używany jako narzędzie do wspierania szczytnych celów i inspiracji dla innych.

Szymon Szykulski – trener

Pod okiem swojego trenera, „Wąski” ciężko trenuje, aby stać się coraz lepszym zawodnikiem. Choć w swoim pojedynku przegrał z Adrianem Pyrtekem, nie traci zapału do osiągania sukcesów. Każda porażka staje się dla niego motywacją do jeszcze cięższej pracy i doskonalenia swoich umiejętności.

Szymon Szykulski Wąski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Wąski

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Szymon Szykulski Wąski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Szymon Szykulski Wąski - Newsy