fbpx
Szymon “Sołi” Sołtys

Szymon “Sołi” Sołtys

Zawodnik MMA Szymon “Sołi” Sołtys

Biogram

Szymon “Sołi” Sołtys - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Szymon “Sołi” Sołtys - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Szymon “Sołi” Sołtys – kim jest?

Szymon „Sołi” Sołtys to utalentowany zawodnik sztuk walki, który wziął udział w turnieju The War 5. Sołtys to wysoki zawodnik, mierzący 190 cm i ważący około 90 kg. Jego styl walki to K-1, w którym czuje się najlepiej. Ma 24 lata i już zrobił spore wrażenie na świecie MMA. Sołtys to utalentowany zawodnik sztuk walki, który zaczynał swoją karierę sportową od boksu. Po kilku latach zdecydował się spróbować swoich sił w MMA i już na początku swojej kariery zrobił spore wrażenie na trenerach i fanach sztuk walki.

Osiągnięcia Szymona „Sołi” Sołtysa

Sołtys ma na swoim koncie wiele znaczących zwycięstw w turniejach sztuk walki, a w szczególności w K-1. W 2019 roku wystartował w turnieju The War 2, gdzie dotarł do finału, zostając okrzykniętym „terminatorem” po legendarnym pojedynku z „komandosem”. Niestety, kontuzja wykluczyła go z walki o główną nagrodę.

Kariera MMA Szymona „Sołi” Sołtysa

Szymon „Sołi” Sołtys to waleczny i ambitny zawodnik, który z pewnością ma przed sobą świetlaną przyszłość w świecie MMA. Jego umiejętności i determinacja walczenia na najwyższym poziomie czynią go jednym z ulubieńców fanów i jednym z faworytów do zwycięstwa na The War.

Szymon “Sołi” Sołtys - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: The War

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Sołi

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Szymon “Sołi” Sołtys - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Szymon “Sołi” Sołtys - Newsy