fbpx
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Zawodnik MMA Sylwia Bomba

Biogram

Sylwia Bomba - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sylwia Bomba - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba to polska celebrytka i influencerka, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Prywatnie jest matką 3-letniej córeczki, a niedawno podzieliła się wiadomością o swoim nowym szczęśliwym związku. Poznajmy bliżej Sylwię Bombę, kobietę, która swoją spektakularną metamorfozą zainspirowała tysiące kobiet.

Sylwia Bomba – Gogglebox

Sylwia Bomba to polska influencerka i celebrytka, która zdobyła rozgłos dzięki swojemu udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. To słynne reality show, emitowane na antenie TTV od 2014 roku, opiera się na tym, że grupy znajomych wspólnie oglądają i komentują programy telewizyjne.

Sylwia Bomba – Taniec z gwiazdami

Sylwia Bomba pojawiła się również w 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami”, choć zwykle związana jest z TTV, a Polsat, który nadaje „Tańca z gwiazdami”, to konkurencyjna stacja. Jednak dzięki uzyskaniu specjalnego pozwolenia od producentów, Sylwia dostała szansę rozwijania swojego talentu tanecznego pod okiem Jacka Jeschke.

Sylwia Bomba – Wykształcenie

Oprócz swojej kariery medialnej, Sylwia jest również profesjonalną fotografką. Fotografia to jej pasja od czasów młodości, a ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Obecnie prowadzi agencję reklamową oraz studio fotograficzne. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co przyczynia się do jej ogromnego zasięgu i popularności.

Sylwia Bomba – Wiek, Wzrost

Sylwia Bomba urodziła się 2 grudnia 1987 roku, co oznacza, że obecnie ma 35 lat. Mierzy 170 cm wzrostu i waży 60 kg. Na Instagramie prowadzi bardzo popularny profil, który śledzi ponad 800 tysięcy fanów. Na swoim instagramowym profilu Sylwia dzieli się przede wszystkim ujęciami ze swojego codziennego życia, prezentuje ulubione stylizacje, a także chętnie nagrywa zabawne filmiki, czasem z udziałem rodziny i przyjaciół. Nie zapomina też o swojej kilkuletniej córeczce, którą dumnie prezentuje na platformie.

Sylwia Bomba – Metamorfoza

Jednym z najbardziej inspirujących aspektów historii Sylwii Bomba jest jej spektakularna metamorfoza. Na początku swojego udziału w programie „Gogglebox”, Sylwia ważyła aż 90 kg. Jednak zdecydowała się podjąć wyzwanie i zrzucić nadmiarową masę ciała. Udało jej się schudnąć imponujące 30 kg i zejść z rozmiaru L do M lub S. To osiągnięcie nie było łatwe, szczególnie biorąc pod uwagę, że Sylwia cierpi na insulinooporność, co utrudnia proces utraty wagi.

Sylwia Bomba – Córka

Sylwia Bomba jest mamą 3-letniej córeczki o imieniu Antonina, która przyszła na świat w 2018 roku. Choć życie prywatne celebrytki często jest na celowniku mediów, Sylwia stara się zachować równowagę między życiem rodzinnym a karierą medialną. Jej córeczka czasem pojawia się na Instagramie, gdzie internauci mogą obserwować jej dorastanie.

Sylwia Bomba – Partner

Obecnie Sylwia Bomba jest w szczęśliwym związku, co ogłosiła niedawno na swoich platformach społecznościowych. Jej historia metamorfozy, odnosząca się nie tylko do jej wyglądu, ale również życia osobistego, inspiruje tysiące kobiet do podejmowania wyzwań i dążenia do lepszej wersji siebie.

Sylwia Bomba - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2 grudnia 1987 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Sylwia Bomba - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sylwia Bomba - Newsy