fbpx
Stefan Vojcak

Stefan Vojcak

Zawodnik MMA Stefan Vojcak

Biogram

Stefan Vojcak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Stefan Vojcak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Stefan Vojcák?

Stefan Vojcák to niepokonany zawodnik MMA reprezentujący Octagon Fighting Academy Bratislava. Jego profesjonalna kariera rozpoczęła się w 2021 roku, ale już stoczył sześć imponujących pojedynków, wygrywając wszystkie z nich. Jego skuteczność jest imponująca, ponieważ pięć zwycięstw odnosił przed czasem – dwukrotnie przez nokaut i trzy razy przez poddanie.

Stefan Vojcák – walki

Vojcák nie ograniczał się do walk na jednym terytorium, występując dla różnych organizacji w różnych krajach. Brał udział w walkach w Słowacji, Serbii, Czechach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, co świadczy o jego determinacji, aby rywalizować na różnych arenach i zdobywać doświadczenie w różnych środowiskach.

Stefan Vojcák – osiągnięcia

W roku 2021 Stefan Vojcák osiągnął również sukces w jiu-jitsu, zwyciężając podczas mistrzostw świata w Abu Zabi. To pokazuje jego wszechstronność jako zawodnika i umiejętność wykorzystywania technik z różnych stylów walki.

Stefan Vojcák – KSW

Teraz Vojcák zmierzy się z Darko Stosiciem na gali KSW 84. Stosic jest pretendentem do mistrzowskiego pasa w kategorii wagowej, a Vojcák jest uważany za jednego z największych talentów w tej kategorii. To starcie jest wyjątkową okazją dla Vojcáka, aby udowodnić swoją wartość i zdobyć uznanie jako potencjalny przyszły mistrz. Pojedynek odbędzie się 15 lipca w hali Polsat Plus Arena w Gdyni. Fani MMA z niecierpliwością czekają na widowiskową walkę pomiędzy tymi utalentowanymi zawodnikami. Stefan Vojcák ma okazję udowodnić swoje umiejętności na największej polskiej scenie MMA i przekonać kibiców, że zasługuje na uwagę jako jeden z czołowych zawodników w kategorii wagowej KSW.

Stefan Vojcák – umiejętności

Niepokonana seria Vojcáka i jego różnorodne umiejętności stawiają go w czołówce zawodników do obserwacji. Jego styl walki, wszechstronność i determinacja są cechami, które mogą zapewnić mu dalsze sukcesy w zawodowym MMA.

Stefan Vojcak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Mutant

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.04.02

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Slovakia

Stefan Vojcak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Stefan Vojcak - Newsy