fbpx
Skrzypas

Skrzypas

Zawodnik MMA Skrzypas

Biogram

Skrzypas - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Skrzypas - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Skrzypas?

Skrzypas, a dokładniej Błażej Skrzypek to postać znana przede wszystkim ze swojej obecności w internecie. Zasłynął nagrywając swoje treningi i publikując je online.

Skrzypas – „Jak tam, chłopie?”

Jednak to nie tylko umiejętności sportowe uczyniły go znanym. To jego charakterystyczne „Jak tam, chłopie?”, które stało się swoistym memem, przeszło do historii polskiego internetu. Skrzypas to aktywny użytkownik mediów społecznościowych, a jego lojalna grupa fanów na TikToku śledzi każdy jego krok.

Skrzypas – Clout MMA

Dla Skrzypasa walka na gali Clout MMA 2 oznaczać będzie debiut w MMA. To ogromne wyzwanie zarówno sportowe, jak i psychiczne. Musi zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale także z presją i oczekiwaniami fanów oraz całego środowiska sportów walki.

Skrzypas – Super Mario

Na przeciw niego Super Mario, postać równie znana w sieci, głównie dzięki internetowym memom i viralowym filmikom. Jego osobowość przyciągnęła uwagę tysięcy użytkowników internetu, czyniąc go postacią kultową w polskim internecie. Zawodnicy nie darzą się pozytywnymi uczuciami, co może zwiastować ciekawą walkę w oktagonie.

Skrzypas - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Skrzypas

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Skrzypas - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Skrzypas - Newsy