fbpx
Rafał Siwollo

Siwollo

Zawodnik MMA Siwollo

Biogram

Siwollo - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Siwollo - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Rafał Siwollo – Kim jest?

Rafał Siwollo to postać, której nie sposób przeoczyć w świecie sportów walki. Jest mężnym górnikiem i głogowskim legionistą, który wchodzi do gry na ringu z niebywałą determinacją. Zdobywając sobie reputację solidnego fachowca w osiedlowej bitce, Siwollo może pochwalić się ponad setką nieoficjalnych walk na swoim koncie.

Rafał Siwollo – kariera

Kariera Rafała Siwollo jest pełna wyzwań i sukcesów. Choć nie jest to zawodnik, który występuje na arenach zawodowych, jego umiejętności i determinacja są niezaprzeczalne. Znany głównie w lokalnych kręgach, Siwollo zyskał szacunek i uznanie jako nieustępliwy wojownik, który zawsze daje z siebie wszystko na ringu. Jego styl walki charakteryzuje się nieustępliwością, siłą i techniką. Rafał Siwollo nie boi się ryzyka i jest gotowy wziąć udział w turnieju walk na gołe pięści, gdzie liczy się tylko brutalna walka i pokonanie reszty przeciwników.

Rafał Siwollo – kariera w MMA

Siwollo to zawodnik, którego mogliśmy zobaczyć na turnieju Gromda. Zawodnik przeszedł do półfinału, ale finalnie nie wyzciężył turnieju. Rafał Siwollo mimo porażki pozostaje symbolem niezłomności i determinacji w walce na ringu.

Siwollo - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Siwollo

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Głogów

Siwollo - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Siwollo - Newsy